7R

7R jest ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku niezmiennie pozostaje przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem. Realizowana od samego początku strategia opierająca się na dostarczeniu najwyższej jakości obiektów, elastyczności i otwartości na potrzeby klientów zaowocowała dzisiejszą pozycją w gronie największych deweloperów w kraju.

Rangę 7R na rynku potwierdzają prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymuje w ogólnopolskich oraz lokalnych konkursach i rankingach. 7R była już laureatem Eurobuild Awards czy Prime Property Prize. W 2019 roku firma została uznana za wschodzącą gwiazdę branży nieruchomości i otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) 2019, w kategorii Rising Star Award.

7R realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak i obiekty BTS – dedykowane dla konkretnego klienta. W portfolio dewelopera znajdują się wielkopowierzchniowe parki logistyczne oraz miejskie magazyny typu Small Business Unit tworzące pionierską sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. Obecnie na terenie całej Polski spółka przygotowuje obiekty o łącznej powierzchni 600 000 m2.

Według danych międzynarodowej agencji doradczej JLL już na koniec 2018 r. 7R było trzecim w kolejności deweloperem budującym najwięcej nowoczesnych obiektów magazynowych w kraju.  Wśród najemców 7R znajdują się firmy reprezentujące różne branże, m.in. z sektora logistyki, e-commerce, handlu detalicznego czy przedstawiciele lekkiej produkcji.

 

W pełni zintegrowany zespół deweloperski 7R, w tym własny dział projektowy, pozwalają firmie szybko reagować na oczekiwania klientów, a co za tym idzie dostarczać im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Oprócz głównego biura w Krakowie firma posiada również oddziały w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu, dzięki czemu może sprawnie realizować inwestycje dla klientów z całej Polski.

Firma nieustannie pracuje nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, które nie tylko usprawniają najemcom funkcjonowanie w magazynach 7R, ale także pozwalają m.in. na oszczędzanie energii, co przekłada się na mniejsze opłaty oraz dbanie o środowisko. Potwierdzeniem ekologicznego charakteru i najwyższej jakości projektów jest certyfikacja BREEAM (zatwierdzająca realizację obiektów zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa), którą przechodzą wszystkie nowopowstające magazyny 7R.