Dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w Gdyni” w 2019 roku.

Prezydent Miasta Gdyni na mocy Zarządzenia Nr 360/19/VIII/U z dnia 29 stycznia 2019 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w Gdyni” w 2019 roku.

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej, na które zostały przyznane dotacje:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

  1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 95,50 pkt
  2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 95,00 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 97,00 pkt;
  2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 87,50 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 83,50 pkt;
  4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia – 57,0 pkt

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

  1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 97,25 pkt;
  2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 88,0 pkt;
  3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 88,0 pkt;
  4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – 53,00 pkt

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 96,50 pkt;
  2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 91,50 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

  1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 97,50 pkt;
  2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 93,50 pkt;
  3. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna – 91,25 pkt;
  4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 88,50 pkt;
  5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 79,0 pkt;
  6. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 48,75 pkt;
  7. Ognisko TKKF Checz – 48,50 pkt;
  8. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 43,25 pkt;
  9. Fundacja Sztorm – 43,0 pkt;
  10. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 38,75 pkt;
  11. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 36,25 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

  1. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia – 90,0 pkt;
  2. Stowarzyszenie Kar- Do- Spójnia – 89,0 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 59,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 87,0 pkt;
  2. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 81,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:

  1. Klub Sportowy Delfin – 97,75 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 84,25 pkt;
  3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 54,25 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

  1. Rugby Club Arka Gdynia – 91,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

  1. Klub Sportowy Bombardier – 92,0 pkt;
  2. Klub Sportowy Maximus – 80,25 pkt;
  3. Klub Sportowy Sako – 69,75 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 96,0 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki

  1. Klub Sportowy Gokken – 73,0 pkt;
  2. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 70,75 pkt;
  3. Karate Klub Gdynia – 70,0 pkt;
  4. Klub Karate Tradycyjnego – 64,75 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 76,25 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa

  1. Yacht Klub Polski Gdynia – 97,50 pkt;
  2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 94,0 pkt;
  3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 78,25 pkt;
  4. Yacht Klub Stal Gdynia – 63,0 pkt;
  5. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Żeglarstwa (szkolenie w klasie 470) – 61,0 pkt;
  6. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica – 40,0 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (biegi na orientację) – 83,50 pkt;
  2. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 78,75 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 75,50 pkt;
  4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 74,50 pkt;
  5. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pływanie w ramach pięcioboju nowoczesnego) – 72,25 pkt;
  6. Klub Sportowy Badminton School – 69,75;
  7. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 62,50 pkt;
  8. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 46,0 pkt.

Organizacja w Gdyni imprez sportowych:

  1. Klub Sportowy Delfin – IX Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium” – 96,75 pkt;
  2. Yacht Klub Polski Gdynia – Międzynarodowe Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 96,25 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Drużynowy Turniej Dzieci w Judo – 91,25 pkt;
  4. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – XXIV Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 04.2019 r – 89,25 pkt.
  5. Yacht Klub Polski Gdynia – Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist – eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – 89,0 pkt;
  6. Klub Sportowy Bombardier – Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża – 86,25 pkt;
  7. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – Regaty Puchar Opti – 86,0 pkt;
  8. Klub Sportowy Bombardier – VII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka – 83,0 pkt;
  9. Wojskowy Klub Sportowy Flota – XXVII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka – 81,50 pkt;
  10. Klub Sportowy Badminton School – Organizacja turnieju badmintona – Otwarte Mistrzostwa Gdyni – 71,75 pkt;
  11. Yacht Klub Stal Gdynia – Organizacja Regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist grupa B oraz dla młodzieży w klasie Open Bic – 69,75 pkt;
  12. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych – 67,50 pkt;
  13. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2019 – 67,0 pkt;
  14. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej – 64,75 pkt;
  15. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację – 63,25 pkt;
  16. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – Młodzieżowe Grand Prix Gdyni w Siatkówce Plażowej 2019 – 60,75 pkt.

Wykaz organizacji, którym zostały przyznane dotacje na wsparcie realizacji zadań: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży” w 2019 r.

  1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie : Sportowe szkolenie młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 70.000 zł.;
  2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kobiet z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  3. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł.;
  4. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych od U9 do U22 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 77.000 zł.;
  5. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.500 zł;
  6. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
  7. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 57.000 zł.;
  8. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – XXIV Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 27.04.2019 r z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
  9. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.500 zł.;
  10. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w badmintonie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  11. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Organizacja turnieju badmintona – Otwarte Mistrzostwa Gdyni z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  12. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 52.000 zł.;
  13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.500 zł.;
  15. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 78.000 zł.;
  16. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: IX Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Gdyńskie Delfinarium” z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
  17. Klub Sportowy Gokken na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w karate z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł.;
  18. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki – kick-boxingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
  19. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  20. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (dziewcząt i chłopców) z terenu Gdyni w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 27.000 zł.;
  21. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 140.000 zł.;
  22. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
  23. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  24. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie rugby, w tym rugby 7 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 40.000zł.;
  25. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 47.000 zł.;
  26. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  27. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12-U16 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 40.000 zł.;
  28. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 44.940 zł.;
  29. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 194.000 zł.;
  30. Stowarzyszenie Kar – Do – Spójnia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej chłopców w kategorii wiekowej junior starszy i junior młodszy, młodzik oraz dzieci z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 36.000 zł.;
  31. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł.;
  32. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 123.000 zł.;
  33. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Sportowe szkolenie młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w wieku do 18 lat z przyznaną kwotą dotacji 5.000 zł.;
  34. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji 74.000 zł;
  35. Uczniowski Klub Judo Wataha na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
  36. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.000zł.;
  37. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.;
  38. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
  39. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
  40. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2019 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.650 zł.;
  41. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 38.000zł.;
  42. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej 2019 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500zł.;
  43. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Młodzieżowe Grand Prix Gdyni w Siatkówce Plażowej 2019 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.200 zł.;
  44. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Żeglarstwa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa (klasa 470) z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.000 zł.;
  45. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 76.000 zł.;
  46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Drużynowy Turniej Dzieci w Judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
  47. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pozostałych dyscyplin sportu oraz rekreacji na bazie pięcioboju nowoczesnego z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.500 zł.;
  48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł.;
  49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w gimnastyce artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 45.000 zł.;
  50. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica na zadanie: Sportowe szkolenie żeglarskie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
  51. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie szachów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł.;
  52. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 28.000 zł.;
  53. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa stołowego z przyznaną kwotą dotacji 15.000 zł.;
  54. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 38.000 zł.;
  55. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach siłowych–armwrestlingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
  56. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 38.000 zł.;
  57. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.500 zł.;
  58. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 30.000 zł.;
  59. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w strzelectwie sportowym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 38.000 zł.;
  60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 11.000 zł.;
  61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w podnoszeniu ciężarów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł.;
  62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 63.000 zł.;
  63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.650zł.;
  64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXVII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w pływaniu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.000 zł.;
  66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwota dotacji w wysokości 5.000 zł.
  67. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 183.000 zł.;
  68. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist – eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.500 zł.;
  69. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
  70. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 18.000 zł.
  71. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist grupa B oraz dla młodzieży w klasie Open Bic z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.500 zł.