Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizację w Gdyni imprez sportowych w 2017 roku

Prezydent Miasta Gdyni

informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2017 roku, ogłoszonego na mocy Zarządzenia Nr 6056/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 18 kwietnia 2017 roku.

 

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 93,0 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 89,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 92,8 pkt;

2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 89,0 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 70,0 pkt;

4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 39,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 94,2 pkt;

2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 81,0 pkt;

3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 66,2 pkt;

4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 52,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 93,0 pkt;

2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 80,0 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – 59,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 94,2 pkt;

2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 83,6 pkt;

3. Arka Gdynia – Sportowa Spółka Akcyjna – 78,6 pkt;

4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 75,6 pkt;

5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 65,6 pkt;

6. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 57,4 pkt;

7. Ognisko TKKF Checz – 57,0 pkt;

8. Fundacja Sztorm – 50,4 pkt;

9. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 43,2 pkt.

10. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 38,8 pkt;

11. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 36,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 89,0 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 60,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 77,0 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 72,4 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 44,6 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:

1. Klub Sportowy Delfin – 94,2 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 74,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

1. Rugby Club Arka Gdynia – 86,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

1. Klub Sportowy Bombardier – 84,8 pkt;

2. Klub Sportowy Maximus – 66,8 pkt

3. Klub Sportowy Sako – 48,0 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 92,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki

1. Karate Klub Gdynia – 69,6 pkt;

2. Klub Karate Tradycyjnego – 62,2 pkt;

3. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 50,4 pkt.

4. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do – 45,4 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:

1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 70,6 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa

1. Yacht Klub Polski Gdynia – 95,4 pkt;

2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 83,8 pkt;

3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 61,4 pkt;

4. Yacht Klub Stal Gdynia – 50,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 82,8 pkt;

2. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 74,8 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 74,4 pkt;

4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 68,4 pkt;

5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 65,4 pkt;

6. Fundacja Nova ( tenis ziemny) – 62,6 pkt;

7. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) – 61,8 pkt

8. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) – 48,6 pkt;

9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 45,0 pkt;

10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 39,2 pkt;

11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 36,6 pkt;

12. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) – 35,0 pkt;

13. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 32,6 pkt;

 

Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:

1. Klub Sportowy Delfin Gdynia – VII Ogólnopolskie zawody pływackie – Gdyńskie Delfinarium – 93,6 pkt;

2. Yacht Klub Polski Gdynia – Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist– 91,6 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży – Drużynowy Turniej Dzieci w judo – 80,6 pkt;

4. Klub Sportowy Bombardier – VI Memoriał im. Brunona Bendiga – 79,2 pkt;

5. Yacht Klub Polski Gdynia – Jesienny Puchar Gdyni – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie Optimist – 78,2 pkt;

6. Klub Sportowy Bombardier – V Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka– 75,4 pkt;

7. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Puchar Gdyni – zawody w strzelaniach pneumatycznych – 72,2 pkt;

8. Yacht Klub Stal Gdynia – Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic – 71,6 pkt;

9. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – Organizacja regat żeglarskich Puchar Opti – 70,6 pkt;

10. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Turniej tenisowy Gdynia Tennis Kids Cup – 63,6 pkt;

11. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2017  – 63,0 pkt;

12. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – ALPAT VOLLEY – XII cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców – 53,0 pkt;

13. Gdyńska Akademia Tenisowa – Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego – 50,2 pkt;

14. Ognisko TKKF Checz Gdynia – Gdyńska Liga Podwórkowa – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni – 42,2 pkt;

15. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym  biegu na orientację – 33,8 pkt:

16. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – Liga strzelectwa sportowego” – 29,6 pkt;

 

Wykaz podmiotów, którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 6290/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 13 czerwca 2017 r.

 1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-18 lat kwota dotacji 33.000 zł.;

2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.000 zł.;

3. Fundacja Nova na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa – kwota dotacji 4.500 zł.;

4. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 10.000 zł.;

5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 2.500 zł.;

6. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 500 zł;

7. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 10.000 zł.;

8. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.500 zł.;

9. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 kwota dotacji 37.000 zł.;

10. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 50.000 zł.

11. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 8.125 zł;

12. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.500 zł.;

13. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.000 zł.;

14. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 26.000 zł.;

15. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 3.000 zł.;

16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 23.000 zł.;

17. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka kwota dotacji 2.200 zł;

18. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VI Memoriał im. Brunona Bendiga kwota dotacji 3.000 zł;

19. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 41.600 zł;

20. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VII Ogólnopolskie zawody pływackie – Gdyńskie Delfinarium kwota dotacji 4.000 zł;

21. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 7.000 zł;

22. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł;

23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie halowej piłki siatkowej kwota dotacji 14.000zł;

24. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY – XII cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców kwota dotacji 1.000 zł;

25. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 71.000 zł;

26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł;

27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 500 zł;

28. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin kwota dotacji 4.000 zł;

29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.200 zł;

30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Liga strzelectwa sportowego kwota dotacji 500 zł;

31. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 18.200 zł;

32. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 22.000 zł;

33. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 – U16 kwota dotacji 17.000 zł;

34. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.500 zł;

35. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 80.000 zł;

36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki kwota dotacji 28.000 zł;

37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 62.000zł;

38. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł;

39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 6.000 zł;

40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym biegu na orientację kwota dotacji 500 zł;

41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 1.000 zł

42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 7.500 zł;

43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł;

44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2017 kwota dotacji 1.500 zł;

45. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 11.000 zł;

46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 39.500 zł;

47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży – Drużynowy Turniej Dzieci w judo kwota dotacji 1.800 zł;

48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł;

49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.500 zł;

50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 3.500 zł;

51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 3.000 zł;

52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 1.500 zł;

53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 2.500 zł;

54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 9.700 zł;

55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 9.000 zł;

56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej kwota dotacji 1.000 zł;

57. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.500 zł;

58. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 18.400 zł;

59. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych–armwrestlingu kwota dotacji 1.300 zł;

60. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 16.000 zł;

61. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Organizacja regat żeglarskich Puchar Opti  kwota dotacji 1.800 zł;

62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 16.000 zł;

63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 18.500 zł;

64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 3.000 zł;

65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów kwota dotacji 4.000 zł;

66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 30.000 zł;

67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 9.000 zł;

68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Puchar Gdyni – zawody w strzelaniach pneumatycznych kwota dotacji 1.000 zł;

69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej tenisowy Gdynia Tennis Kids Cup kwota dotacji 1.200 zł;

70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 85.000 zł;

71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist kwota dotacji 3.000 zł;

72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie Optimist kwota dotacji 1.500 zł;

73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist kwota dotacji 10.000 zł.

74. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic – kwota dotacji 1.000 zł.