Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizację w Gdyni imprez sportowych w 2017 roku”

Prezydent Miasta Gdyni

informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych” w 2017 roku.

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 91,2 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 86,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 90,8 pkt;

2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 90,2 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 67 pkt;

4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 41,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 92,2 pkt;

2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 71 pkt;

3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 63,8 pkt;

4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 55,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 92,8 pkt;

2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 78,4 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – 69 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 90,4 pkt;

2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 83 pkt;

3. Arka Gdynia – Sportowa Spółka Akcyjna – 78 pkt;

4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 75,6 pkt;

5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 64,2 pkt;

6. Ognisko TKKF Checz – 59,8 pkt;

7. Fundacja Sztorm – 52,6 pkt;

8. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 44,8 pkt.

9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 38,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 81,2 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 63,2 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 72,6 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 66 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 51,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:

1. Klub Sportowy Delfin – 89,8 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 66,8 pkt;

3. Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej – 58,2 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

1. Rugby Club Arka Gdynia – 85,4 pkt.

2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 60,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

1. Klub Sportowy Bombardier – 82,6 pkt;

2. Klub Sportowy Maximus – 64,4 pkt

3. Klub Sportowy Sako – 48,4 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 91 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki

1. Karate Klub Gdynia – 70,2 pkt;

2. Klub Karate Tradycyjnego – 57,2 pkt;

3. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do – 48,4 pkt;

4. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 45,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:

1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 71 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa

1. Yacht Klub Polski Gdynia – 90,6 pkt;

2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 75,8 pkt;

3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 55 pkt;

4. Yacht Klub Stal Gdynia – 50,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 81 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 73,8 pkt;

3. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 72,6 pkt;

4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 66,8 pkt;

5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 63,2 pkt;

6. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) – 56,8 pkt

7. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia ( cheearleaders) – 48,4 pkt

8. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) – 46 pkt;

9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 42,6 pkt;

10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 38 pkt;

11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 37,6 pkt;

12. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) – 34,6 pkt;

13. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 32,6 pkt;

Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:

1. Yacht Klub Polski Gdynia – Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy– 91,6 pkt;

2. Yacht Klub Polski Gdynia -Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist – 87,6 pkt;

3. Klub Sportowy Bombardier – Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża”– 82 pkt;

4. Klub Lekkoatletyczny Gdynia-XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana – 75,2 pkt;

5. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia – 68,8 pkt;

6. In Gremio – Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) – 65 pkt;

7. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki – 55 pkt;

8. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – ALPAT VOLLEY – XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców – 51,2 pkt;

9. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni – 51,2 pkt;

10. Ognisko TKKF Checz Gdynia – Gdyńska Liga Podwórkowa – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni – 44 pkt;

11. Gdyńska Akademia Tenisowa – Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego – 41,8 pkt;

12. Klub Sportowy Sako – Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni – 33,2 pkt;

13. Klub Sportowy Sako – Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni – 33,2 pkt;

14. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację – 33,2 pkt

15. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt – Liga strzelectwa sportowego” – 28 pkt;

Wykaz podmiotów,

którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 5685/17/VII/P  Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 31 stycznia 2017 r.:

 1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 40.000 zł.;

2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.800 zł.;

3. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 3.600 zł.;

4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 1.600 zł.;

5. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 16.000 zł

6. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.500 zł.;

7. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 w 2017 kwota dotacji 35.000 zł;

8. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 52.975 zł;

9. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 10.000 zł;

10. In Gremio na zadanie: Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) kwota dotacji 3.000 zł;

11. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 5.600 zł.;

12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 3.500 zł.;

13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 17.000 zł.;

14. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 22.04.2017 r.  kwota dotacji  5.000 zł.;

15. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 4.000 zł.;

16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża” kwota dotacji 6.700 zł.;

17. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 26.000 zł.;

18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 44.000 zł.;

19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 9.000 zł.;

20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł.;

21. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;

22. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;

23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY – XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców kwota dotacji 2.500 zł.;

24. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (dziewcząt i chłopców) z terenu Gdyni w 2017 roku w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej kwota dotacji 15.000 zł.;

25. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 74.000 zł.;

26. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 10.000 zł.;

27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 9.000 zł.;

28. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 2.000 zł.;

29. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;

30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Liga strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.000 zł.;

31. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.800 zł.;

32. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 17.000 zł.;

33. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.000 zł.;

34. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 – U16 kwota dotacji 24.000 zł.;

35. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;

36. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 87.000 zł.;

37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 33.000 zł.;

38. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 52.000zł.;

39. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach cheerleaders w 2017 r. kwota dotacji 3.800 zł.;

40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 14.000 zł.;

41. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym  biegu na orientację kwota dotacji 1.450 zł.;

42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 1.000 zł.;

43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 10.000 zł.;

44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.200 zł.;

45. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 36.000 zł.;

46. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.000 zł.;

47. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;

48. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 6.000 zł.;

49. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 2.000 zł.;

50. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 2.000 zł.;

51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 3.000 zł.;

52. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 10.000 zł.;

53. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 10.000 zł.;

54. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej  kwota dotacji 1.600 zł.;

55. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.800 zł.;

56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 11.000 zł.;

57. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 12.000 zł.;

58. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki kwota dotacji 2.700 zł.;

59. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych – armwrestlingu kwota dotacji 1.700 zł.;

60. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 20.000 zł.;

61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 22.000 zł.;

62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 20.000 zł.;

63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 5.500 zł.;

64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów kwota dotacji 5.200 zł.;

65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 31.000 zł.;

66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 13.000 zł.;

67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni kwota dotacji 2.350 zł.;

68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby, w tym rugby 7  kwota dotacji 3.000 zł.;

69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia kwota dotacji 4.000 zł.;

70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist kwota dotacji 7.200 zł.;

71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy kwota dotacji 7.500 zł.;

72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 89.000 zł.;

73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 17.000 zł.;