Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w 2018 roku”

Prezydent Miasta Gdyni

informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w 2018 roku, ogłoszonego na mocy Zarządzenia Nr 7086/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 05 grudnia 2017 roku

 

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

1. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 94,6 pkt;

2. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 91,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 95,2 pkt;

2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 84,2 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 74,2 pkt;

4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia – 45,2

5. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 39,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 95,0 pkt;

2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 83,2 pkt;

3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 77,0 pkt;

4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 49,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,4 pkt;

2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 82,0 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 94,6 pkt;

2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 86,4 pkt;

3. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna – 85,4 pkt;

4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 78,6 pkt;

5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 66,8 pkt;

6. Ognisko TKKF Checz – 58,0 pkt;

7. Fundacja Sztorm – 53,2 pkt;

8. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 44,6 pkt.

9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 40,4 pkt;

10. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 37,0 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 91,0 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 62,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 80,8 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 77,0 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 47,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:

1. Klub Sportowy Delfin – 95,4 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 76,4 pkt;

3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 56,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

1. Rugby Club Arka Gdynia – 88,6 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

1. Klub Sportowy Bombardier – 88,8 pkt;

2. Klub Sportowy Maximus – 70,2 pkt

3. Klub Sportowy Sako – 58,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,0 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuki walki:

1. Karate Klub Gdynia – 71,4 pkt;

2. Klub Karate Tradycyjnego – 65,8 pkt;

3. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 52,2 pkt;

4. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do – 48,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:

1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 71,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:

1. Yacht Klub Polski Gdynia – 93,6 pkt;

2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 87,0 pkt;

3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 65,8 pkt;

4. Yacht Klub Stal Gdynia – 51,6 pkt;

5. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica – 47,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 84,6 pkt;

2. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (bieg na orientację) – 77,0 pkt;

3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 76,6 pkt;

4. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 74,6 pkt;

5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 68,4 pkt;

6. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) – 63,2 pkt;

7. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 62,4 pkt;

8. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica 39 (pływanie i pływanie w płetwach) – 60,0 pkt;

9. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) – 49,0 pkt;

10. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 44,4 pkt;

11. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej PSAT (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 38,6 pkt;

12. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 37,4 pkt

13. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) –32,2 pkt;

14. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 30,8 pkt.

Wykaz podmiotów,

którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 7400/18/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 30 stycznia 2018 r.

1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 33.000 zł.

2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.000 zł.;

3. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 1.500 zł.;

4. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 12.000zł.;

5. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;

6. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 kwota dotacji 32.000 zł.;

7. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 48.400 zł.;

8. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 6.000 zł.;

9. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.100 zł.;

10. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 3.500 zł.;

11. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 28.300 zł.;

12. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 3.200 zł.;

13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 21.500 zł.;

14. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 40.000 zł.;

15. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 5.000 zł.

16. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł.;

17. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej kwota dotacji 12.000zł.;

18. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 70.000 zł.;

19. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł.;

20. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;

21. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej „PSAT” na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.000 zł.;

22. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 17.800 zł.;

23. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 22.000 zł.

24. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12 – U18 kwota dotacji 20.000 zł

25. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.050 zł.;

26. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 94.000 zł.;

27. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.600 zł.;

28. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 53.000 zł.;

29. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 2.200 zł.;

30. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł.;

31. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 5.000 zł.;

32. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 5.000 zł.;

33. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 500zł.;

34. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 8.000 zł.;

35. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł.;

36. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 10.700 zł.;

37. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 36.000 zł.;

38. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł.;

39. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.050 zł.;

40. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 4.000 zł.;

41. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 3.000 zł.;

42. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 1.700 zł.;

43. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 1.500 zł.;

44. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 2.000 zł.;

45. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 9.200 zł.;

46. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 8.100 zł.;

47. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej kwota dotacji 1.000 zł.;

48. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 1.500 zł.;

49. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 16.400 zł.;

50. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych–armwrestlingu kwota dotacji 1.000 zł.;

51. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 15.000 zł.;

52. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 16.500 zł.;

53. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 16.600 zł.;

54. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 3.000 zł.;

55. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenia ciężarów kwota dotacji 2.500 zł.;

56. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 32.129 zł.;

57. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 5.500 zł.;

58. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 2.400 zł.;

59. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 82.000 zł.;

60. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 7.400 zł.