Rozstrzygnięcie konkursu na wspieranie zadań w zakresie sportowego szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizacji imprez sportowych w 2020 r.

Prezydent Miasta Gdyni na mocy Zarządzenia Nr 1905/20/VIII/S z dnia 28 stycznia 2020 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w Gdyni” w 2020 roku.

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej, na które zostały przyznane dotacje:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

  1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 95,67 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 94,50 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 95,50 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 84,50 pkt;
  3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 84,17 pkt;
  4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia – 59,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

  1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 96,33 pkt;
  2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 91,33 pkt;
  3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 88,83 pkt;
  4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – 56,17 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:

  1. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 91,67 pkt;
  2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 88,33 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

  1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 93,00 pkt;
  2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 92,00 pkt;
  3. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 88,00 pkt;
  4. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 79,83 pkt;
  5. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 66,83 pkt;
  6. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 61,17 pkt;
  7. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 48,00 pkt;
  8. Ognisko TKKF Checz – 44,50 pkt;
  9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 42,33 pkt;
  10. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 41,33 pkt;
  11. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – 32,83 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 56,67 pkt.
  2. Akademia Piłki Ręcznej – 38,67 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 88,17 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:

  1. Klub Sportowy Delfin – 94,83 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 86,17 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców – 35,17 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

  1. Rugby Club Arka Gdynia – 90,67 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

  1. Klub Sportowy Bombardier – 92,17 pkt;
  2. Klub Sportowy Maximus – 82,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 95,17 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki:

  1. Klub Sportowy Gokken – 66,83 pkt;
  2. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 66,50 pkt;
  3. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do – 56,33 pkt;
  4. Klub Karate Tradycyjnego – 50,00 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 70,50 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:

  1. Yacht Klub Polski Gdynia – 97,33 pkt;
  2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 92,0 pkt;
  3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 81,83 pkt;
  4. Yacht Klub Stal Gdynia – 64,17 pkt;.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (biegi na orientację) – 86,83 pkt;
  2. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 80,33 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 76,17 pkt;
  4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 74,50 pkt;
  5. Klub Sportowy Badminton School – 73,50;
  6. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pięciobój nowoczesny) – 70,50 pkt;
  7. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno (unihokej) – 69,50 pkt;
  8. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 57,67 pkt;
  9. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia (pływanie w płetwach) – 54,00 pkt;

Organizacja w Gdyni imprez sportowych:

  1. Klub Sportowy Delfin – X Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium” – 95,00 pkt;
  2. Yacht Klub Polski Gdynia – Międzynarodowe Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 93,33 pkt;
  3. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – Organizacja w Gdyni koszykarskiej imprezy sportowej EYBL – 84,83 pkt;
  4. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Drużynowy Turniej Dzieci w Judo – 80,50 pkt;
  5. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – XXV Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 04.2020 r – 80,00 pkt;
  6. Wojskowy Klub Sportowy Flota – XXVIII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka – 78,50 pkt;
  7. Klub Sportowy Bombardier – Cykl Turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża – 78,33pkt;
  8. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – Regaty Puchar Opti – 75,33 pkt;
  9. Klub Sportowy Badminton School – Otwarte Mistrzostwa Gdyni – 75,00 pkt;
  10. Klub Sportowy Bombardier – VIII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka – 73,33 pkt;
  11. Yacht Klub Polski Gdynia – Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy – 68,50 pkt;
  12. Wojskowy Klub Sportowy Flota – Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych – 65,33 pkt;
  13. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej – 63,17 pkt;
  14. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – Halowe Turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2020 – 61,83 pkt;
  15. Wojskowy Klub Sportowy Flota – III Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych – 59,50 pkt;
  16. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – Turniej Koszykówki 3×3 Sharks Port Gdynia Streetball Challenge – 58,67;
  17. Yacht Klub Stal Gdynia – Organizacja Regat o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w kl. Open Skiff – 54,33 pkt;
  18. Uczniowski Klub Sportowy Gromik – Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży 1. Mistrzostwa Gdyni w pięcioboju nowoczesnym ,,Od dwuboju do pięcioboju” 2. Puchar Gdyni ,,Laser Run Gdynia 2020” 3. Zawody w aquathlonie ,,Pływam Biegam zostanę IRONMAN-EM” – 38,33 pkt;
  19. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta – Flauta Volley Cup – 37,33 pkt;
  20. Pomorski Klub Karate Kyokushin – III Mistrzostwa Pomorskiego Klubu Karate Kyokushin – 33,83 pkt;

Wykaz organizacji, którym zostały przyznane dotacje na wsparcie realizacji zadań: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży” w 2020 r.

  1. Akademia Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 16.380 zł;
  2. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 35.000 zł;
  3. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18-U20 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 19.000 zł.;
  4. Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.000 zł.;
  5. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych od U10 do U22 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 93.000 zł.;
  6. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.000 zł;
  7. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
  8. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 58.950 zł.;
  9. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – XXV Festiwal skoku o tyczce im. Walentego Wejmana z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  10. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w badmintonie z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  11. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Organizacja turnieju badmintona – Otwarte Mistrzostwa Gdyni z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  12. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 60.000 zł.;
  13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VIII Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar Bombardierów z Wybrzeża z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  15. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 85.000 zł.;
  16. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: X Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Gdyńskie Delfinarium” z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 5.000 zł.;
  17. Klub Sportowy Gokken na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w karate z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.000 zł.;
  18. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki – kick-boxingu z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł;
  19. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  20. Klub Sportowy Stowarzyszenie Flauta na zadanie: Flauta Volley Cup z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 700 zł.;
  21. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 154.000 zł.;
  22. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
  23. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 12.500 zł.;
  24. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: III Mistrzostwa Pomorskiego Klubu Karate Kyokushin z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 700 zł.;
  25. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie rugby, w tym rugby 7 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
  26. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 55.000 zł.;
  27. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
  28. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12-U16 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 34.000 zł.;
  29. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Organizacja w Gdyni koszykarskiej imprezy sportowej EYBL z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.300 zł.;
  30. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
  31. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 216.000 zł.;
  32. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w piłce nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 56.000zł.;
  33. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 160.000 zł.;
  34. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Sportowe szkolenie młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w wieku do 18 lat z przyznaną kwota dotacji 14.000 zł.;
  35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Turniej koszykówki 3×3 Sharks Port Gdynia Streetball Challenge z przyznaną kwota dotacji 1.500 zł;
  36. Uczniowski Klub Judo Wataha na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 8.000 zł.;
  37. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Młodych Sportowców na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.000 zł;
  38. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 25.000 zł.;
  39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 17.000zł.;
  40. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania w płetwach i pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.000 zł.;
  41. Uczniowski Klub Sportowy Chwarzno na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w unihokeju z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 7.500 zł.;
  42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 14.600 zł.;
  43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej chłopców z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 13.000 zł.;
  44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2020 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.;
  45. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 71.000 zł.;
  46. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej 2020 z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.600 zł.;
  47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 78.000 zł.;
  48. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: XXIII Drużynowy Turniej Judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  49. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie – pływania, lekkiej atletyki, strzelectwa – w dyscyplinie pięciobój nowoczesny z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 9.500 zł.;
  50. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży: 1.Mistrzostwa Gdyni w pięcioboju nowoczesnym ,,Od dwuboju do pięcioboju”, 2. Puchar Gdyni ,,Laser Run Gdynia 2020″, 3. Zawody w aquathlonie ,,Pływam Biegam zostanę IRONMAN-em” z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500zł.;
  51. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 15.000 zł.;
  52. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w gimnastyce artystycznej z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 50.000 zł.;
  53. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie szachów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.500 zł.;
  54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 34.000 zł.;
  55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa stołowego z przyznaną kwotą dotacji 16.000 zł.;
  56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 44.400 zł.;
  57. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 42.000 zł.;
  58. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  59. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w judo z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 30.000 zł.;
  60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w strzelectwie sportowym z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 41.600 zł.;
  61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 10.000 zł.;
  62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w podnoszeniu ciężarów z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 6.500 zł.;
  63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 54.100 zł.;
  64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: III Pomorski Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży w szachach klasycznych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.;
  65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Cykl Gdyńskich Szachowych Turniejów Rankingowych z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.000 zł.;
  66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXVIII Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 3.000 zł.;
  67. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 224.000 zł.;
  68. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Puchar YKP Gdynia w klasie Optimist – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 2.500zł.;
  69. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni – eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 4.700 zł.;
  70. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 20.000 zł.;
  71. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Regaty o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz młodzieży do lat 15 w klasie Open Skiff z przyznaną kwotą dotacji w wysokości 1.500 zł.