Gdyńskie Poruszenie – treningi kolarstwa szosowego

20140907_0186Kolejne zajęcia w ramach Gdyńskiego Poruszenia! Tym razem zapraszamy na treningi kolarstwa szosowego przygotowane i prowadzone przez zawodników z Trójmiejskiego Stowarzyszenia Rowerowego NEXUS Team.

Miesiące zimowe to okres, który idealnie nadaje się do tzw. „wyjeżdżeń” kilometrów stanowiących bazę pod dalszą rozbudowę formy. Treningi mają na celu przygotowanie do udziału w imprezach Cyklo Gdynia, Cyklo Gniewino i MTB Gdynia Maraton w roku 2015.

Spotkania odbywać się będą co sobotę w okresie 22.11.2014 – 21.03.2015. Startujemy każdorazowo o godzinie 9.00 z parkingu przy głównym rondzie w Chwaszczynie. Zaplanowana trasa, to 50 kilometrowa runda po Kaszubach prowadząca przez Miszewko, Przodkowo, Łebno, Donimierz, Szemud i Kielno, ze startem i metą  w Chwaszczynie.

Zapraszamy osoby na różnym poziomie wytrenowania. Docelowo wszyscy chętni zostaną podzieleni na 3 odrębne grupy, tak, żeby dostosować tempo jazdy do każdego uczestnika. Wspólne jazdy będą również miały na celu zapoznanie wszystkich z tajnikami jazdy w grupie.

 

 

Aktualności