Aktywne ferie z Gdyńskim Centrum Sportu

Ferie na sportowo z GCS 2015 (15)Zimowy przerwa w nauce tuż, tuż! Dlatego śpieszymy z informacjami dotyczącymi Ferii na sportowo – bezpłatnych zajęć organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu. Od 16 stycznia rozpoczynamy kolejną edycję ćwiczeń skierowanych dla młodzieży szkolnej, spędzającej ferie właśnie w Gdyni.  Podczas tegorocznej edycji tradycyjnie będzie można spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy, unihokej oraz sprawdzić się w popularnej grze „piłkarzyki”. Naturalnie nie zabraknie również specjalnego kącika zabaw dla najmłodszych .

W salce fitness od godz. 11.00 do 12.00 odbywać się będą zajęcia ruchowo-taneczne z zumby dla dzieci. W tym samym miejscu w godzinach 12.30-13.30 odbywać się będzie gimnastyka  dla dzieci. 

Aktywności poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Gdyńskiego Centrum Sportu, a jedynym wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie odpowiedniego stroju oraz butów na przebranie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Halę Lekkoatletyczną GCS (ul. Olimpijska 5/9) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00 oczywiście w trakcie trwania ferii, a więc od 16 do 27 stycznia. Na zajęcia nie jest prowadzona rejestracja. Uczestnictwo w poszczególnych zajęciach jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje oraz szczegóły udziela Dział Sportu GCS.

Tak aktywnie spędzaliśmy ferie w minonych latach:

[Not a valid template]

Aktualności

Sport szkolny