Babskie Poruszenie za nami

Babskie PoruszenieJak znaleźć swój przepis na życie?  O tym i o wielu innych ciekawych poradach mogły dowiedzieć się uczestniczki sobotniego Babskiego Poruszenia. Impreza sportowo-rekreacyjna przyciągnęła setki kobiet w różnym wieku i z różnymi potrzebami.

Uczestniczki zostały przywitane przez Panią Joannę Zielińską Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni ds. Kultury Fizycznej i Sportu a następnie wysłuchały wykładu Pani Beaty Szadziul Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni ds. rodziny pt. „Co warto wiedzieć o rodzinnej stronie miasta”.

Podczas zajęć sportowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można było spróbować jogi, pilatesu, zumby czy nawet boksu. Na sali wykładowej zaś można było znaleźć odpowiedź na takie pytania jak: Jak schudnąć? Jak uniknąć kontuzji? Jak dbać o siebie podczas ciąży czy też jak szukać motywacji w życiu codziennym?

Każda z Pań mogła także skorzystać z porady dietetyka, masażu lub zabiegu na dłonie.

Impreza zorganizowana została  w ramach projektu Sport Evolution. Wydarzenie współfinansowane zostało ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Partnerskie Projekty Comenius Regio.

[Not a valid template]

Aktualności