Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim. Maluchy na start! Pakiety za 1 zł

Za niespełna cztery tygodnie w Gdyni i w całej Polsce wielkie świętowanie. 11 listopada to dzień niezwykle ważny i wyniosły w historii naszego kraju. Wiedzę na jego temat chcemy przekazywać kolejnym pokoleniom. Jaki jest najlepszy sposób? Biegi dziecięce i młodzieżowe podczas Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim. Maluchy na start!

Kiedy ważne wydarzenie młodszemu pokoleniu można przekazać poprzez zabawę – to nie ma idealniejszego rozwiązania! Tak właśnie będzie 11 listopada, kiedy wszyscy wspólnie będziemy świętowali odzyskanie niepodległości przez Polskę. Jak co roku, przy tej okazji spotykamy się w sercu Gdyni, by stworzyć na starcie wielką biało-czerwoną flagę.  Ale to nie tylko bieg główny. W ramach Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim czeka nas wiele atrakcji, również dla najmłodszych:

  • Bieg Malucha
  • Bieg Starszaka
  • Bieg Młodzika
  • Bieg Juniora
  • Marsz Starszaka
  • Marsz Młodzika
  • Marsz Juniora

– Dla mojego syna start w takim biegu to ogromna frajda. Widząc jego radość, wiem, że niewiele trzeba, by go uszczęśliwić. Bieg Malucha jest już naszym punktem stałym w kalendarzu PKO Grand Prix Gdyni – mówi nam pan Krzysztof, tata 4-letniego Mateuszka.

Łącznie już ponad 1000 młodych uczestników zgłosiło się do uczestnictwa w tym wielkim dniu. To świetny wynik, biorąc pod uwagę rezultat z zeszłego roku, gdy na starcie młodzieżowych konkurencji stanęło 1900 osób. Pobijmy zatem ten rekord! Zapisy wciąż trwają – do 28 października do godziny 23:59. Cena pakietu na każdy z wymienionych startów wynosi symboliczne 1 zł. Sprawmy zatem, by ten dzień symbolem stał się również na skwerze Kościuszki.

Spotkajmy się razem w ten wielki dzień!

Rejestracja internetowa do Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim trwa do 28 października do godziny 23:59 i dostępna jest >> TUTAJ <<. Pakiety startowe dostępne są już od 1 zł!

PROGRAM MINUTOWY

9 listopada (sobota)
15:00–20:00 Odbiór pakietów i expo w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5).

10 listopada (niedziela)
12:00–20:00 Odbiór pakietów i expo w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5).

11 listopada (poniedziałek)
9:00 Start Młodzieżowych Marszów Niepodległości Nordic Walking;
9:45 Start Marszu Niepodległości Nordic Walking w kategorii Open;
10:30 Ceremonia dekoracji Nordic Walking;
10:45 Start Biegu Niepodległości w kategorii Starszaka (chłopcy);
11:00 Start Biegu Niepodległości w kategorii Starszaka (dziewczęta);
11:30 Start Biegu Niepodległości w kategorii Młodzika (chłopcy);
11:45 Start Biegu Niepodległości w kategorii Młodzika (dziewczęta);
12:15 Start Biegu Niepodległości w kategorii Juniora (dziewczęta i chłopcy);
13:00 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych;
13:15 Start Biegu Malucha (dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2015 r. – 11 listopada 2019 r.);
13:45 Start Biegu Malucha (dla osób urodzonych w przedziale 1 stycznia 2013 r. – 31 grudnia 2014 r.);
15:00 Start Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim;
17:00 Ceremonia dekoracji Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim oraz PKO Grand Prix Gdyni.

Uwaga! W dniu 11 listopada nie będzie możliwości odbioru pakietów!

Zobacz, jak świętowaliśmy w poprzednich latach i dołącz do nas już 11 listopada! Dzięki białym i czerwonym koszulkom, które znajdują się w standardowym pakiecie startowym, tworzymy tego dnia największą żywą flagę narodową w północnej Polsce!

Aktualności