Co jest grane? 12-18 kwietnia 2019 r.

Sprawdź, co jest grane i nie przegap żadnego istotnego wydarzenia sportowego! Zapraszamy do naszego cotygodniowego przeglądu imprez odbywających się w Gdyni.

12-18 kwietnia 2019 roku

———————————————–  

Bałtyk Gdynia – Wierzyca Pelplin

12 kwietnia (pt)

Godz: 17:00        
Kategoria: piłka nożna
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby
———————————————–  

Deichmann Minimistrzostwa

13-14 kwietnia (sob.-niedz.)

Godz: 08:00    
Kategoria: piłka nożna
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby i boisko przy ul. Nauczycielskiej
———————————————–  

Parkrun Gdynia

13 kwietnia (sob.)

Godz: 09:00
Kategoria: bieg
Miejsce: Bulwar Nadmorski
———————————————–  

II Siatkarski Memoriał im. Jana Bobczyka                                      

13-14 kwietnia (sob.-niedz.)

Godz: 09:00
Kategoria: siatkówka
Miejsce: hala SP nr 44, ul. Sucharskiego 44
———————————————–  

Energy Fight Cup                                                                                    

13 kwietnia (sob.)

Godz: 10:00
Kategoria: sporty walki
Miejsce: Hala Gier GCS
———————————————–  

Arka Gdynia – Orkan Sochaczew

13 kwietnia (sob.)

Godz: 13:00
Kategoria: rugby
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby
———————————————–  

XI Turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża                      

13 kwietnia (sob.)

Godz: 13:30
Kategoria: boks
Miejsce: hala UKS Galeon, ul. Morska 89/91
———————————————–  

Arka Gdynia – Miedź Legnica

13 kwietnia (sob.)

Godz: 18:00
Kategoria: piłka nożna
Miejsce: Stadion Miejski
———————————————–  

Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić                                                 

14 kwietnia (niedz.)

Godz: 11:00
Kategoria: spacer
Miejsce: Skwer Plymouth
———————————————–  

Seahawks Gdynia – Warsaw Mets

14 kwietnia (niedz.)

Godz: 12:00
Kategoria: futbol amerykański
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby
———————————————–  

Arka Gdynia – King Szczecin                                     

14 kwietnia (niedz.)

Godz: 12:40
Kategoria: koszykówka mężczyzn
Miejsce: Gdynia Arena 
———————————————–  

Arka II Gdynia – Gryf Słupsk                                       

17 kwietnia (śr.)

Godz: 16:00
Kategoria: piłka nożna
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby 
———————————————–  

Arka Gdynia – CCC Polkowice

17 kwietnia (śr.)

Godz: 18:00
Kategoria: koszykówka kobiet
Miejsce: Hala Gier GCS
———————————————–  

Cykliczny Bieg Śledzia

17 kwietnia (śr.)

Godz: 19:30
Kategoria: bieg
Miejsce: Bulwar Nadmorski
———————————————–  

Arka Gdynia – Trefl Sopot                                     

17 kwietnia (śr.)

Godz: 20:15
Kategoria: koszykówka mężczyzn
Miejsce: Gdynia Arena 

Pobierz zip

Aktualności