Co jest grane? 12- 18 października 2018 r.

Co jest grane?

Gdynia, 12-18 października 2018 r.

X Zlot Jachtów z Duszą „Próchno i Rdza”

12-14 października (pt-nd)

Godzina: 11:00
Kategoria:
żeglarstwo
Miejsce: Marina, uroczysta parada wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego.

 ———————————————–

Arka Gdynia- Orman Genclik

12 października (pt)

Godzina: 18:00
Kategoria: 
koszykówka kobiet
Miejsce: Hala sportowa GCS

———————————————–

Turniej w układach zbiorowych Jantar Cup 2018,

Mała Olimpiada w gimnastyce artystycznej

12-14 października (pt-nd)

Godzina: sobota w godz. 10:00-17:30 , niedziela w godz. 9:00-14:30
Kategoria:
gimnastyka artystyczna
Miejsce:  Obiekty Szkoły Sportowej  ul. Władysława IV 54.

———————————————–

XIX Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka

12 października (pt)

Godzina: 19:00
Kategoria:
 konferencja
Miejsce:
 Gdynia Arena

———————————————–

Rozpoczęcie sezonu morsowego 2018/2019

13 października (sob.)

Godzina: 12:00
Kategoria:
pływanie
Miejsce: Bulwar Nadmorski

———————————————–

Parkrun Gdynia

13 października (sob.)

Godzina: 09:00
Kategoria:
bieg
Miejsce: Bulwar Nadmorski

———————————————–

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin

14 października (nd)

Godzina: 17:00
Kategoria:
piłka nożna
Miejsce: Narodowy Stadion Rugby

———————————————–

Puchar Gdyni w biegach młodzieżowych- Karwiny

14 października (nd)

Godzina: 10:00-13:00
Kategoria:
bieg
Miejsce: Gdynia Karwiny, ul. Leopolda Staffa 10, ZSP nr 2.

———————————————–

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

14 października (nd)

Godzina: Turniej Kobiet godz. 08:40; Turniej mężczyzn godz. 14:15
Kategoria:
siatkówka
Miejsce: SP nr 43 w Gdyni, ul. Porębskiego 21.

———————————————–

Arka Gdynia – InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.

17 października (śr.)

Godzina: 18:00
Kategoria:
koszykówka kobiet
Miejsce: Hala sportowa GCS

———————————————–

Arka Gdynia – Cedevita Zagrzeb

17 października (śr.)

Godzina: 20:00
Kategoria:
koszykówka mężczyzn
Miejsce: Gdynia Arena

 

———————————————–

Pobierz zip

Aktualności