CST Poland sponsorem nagród na MTB Gdynia Maratonie

Firma CST Poland została sponsorem nagród na zbliżającym się MTB Gdynia Maratonie. Dwunasta edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 23-24 września 2017. Zapisy, które kończą się 11 września o północy, odbywają się na stronie www.gdyniasport.pl/MTB.

CST logo

CST to największy producent ogumienia rowerowego na świecie. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach w produkcji ogumienia oferuje nowoczesne wzornictwo,  wyznaczając nowe trendy na światowych rynkach rowerowych. Firma pochodzi z Tajwanu, a jej nazwa pochodzi od skrócenia słów Cheng Shin Tire. Od wielu lat jej produkty znajdują się w Światowej czołówce branży oponiarskiej.

Podczas naszego rowerowego maratonu firma ufunduje kilkadziesiąt opon, dętek. sportowych bidonów w formie zestawów z nagrodami.

Przypomnijmy, że XII MTB Gdynia Maraton 2017 odbędzie się w dniach 23-24 września 2017 roku. Drugi raz w historii zawody trwać będą dwa dni! Trasa wyścigów prowadzić będzie leśnymi drogami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Centrum zawodów oraz linia START/META zlokalizowane zostaną przy Stadionie Miejskim w Gdyni.

Rita Malinkiewicz

 

Aktualności