Czy Polska z Milikiem, Kapustką i Zielińskim to gotowy przepis na sukces?

Michał GlobiszW każdy wtorek po 14:00 na antenie Radia Gdańsk usłyszeć można informacje o UEFA EURO 2017 w ramach audycji ”Piłkarskiego wtorku”. W w kolejnym spotkaniu udział wziął Michał Globisz, polski piłkarz i trener, zdobywca złotego medalu Mistrzostw Europy U18 w 2001 i srebrnego medalu Mistrzostw Europy U16 w 1999 roku, obecnie wiceprezes Zarządu ds. Sportowych w Arce Gdynia.

Czy Polska reprezentacja U21 z Milikiem, Kapustką i Zielińskim to gotowy przepis na sukces? Oto główne pytanie, jakie redaktor  Włodzimierz Machnikowski zapytał Michała Globisz. Jeżeli chcecie poznać odpowiedź, to zachęcamy do POSŁUCHANIA AUDYCJI. Pełna informację na temat spotkania przeczytacie na radiogdansk.pl.

UEFA EURO U21 baner 630x216

Przypominamy, że turniej finałowy Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 odbędzie się w dniach 16-30 czerwca 2017 r. w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, dostępnej pod adresem www.u21poland.com.

Aktualności