Darmowe zajęcia dla kobiet w ciąży – Gdyńskie Poruszenie

Pregnant woman practising aerobicsGdyńskie Poruszenie zmienia oblicze. Do stałych punktów programu dołączają nowości (więcej o Gdyńskim Poruszeniu), wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Niewątpliwym hitem są darmowe zajęcia dedykowane kobietom w ciąży. Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:30. 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy na co dzień zajmują się pracą z ciężarnymi kobietami. W programie znajdują się ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie. Ich podstawowym celem jest przygotowanie ciała do porodu oraz umożliwienie szybkiego powrotu do właściwej sylwetki.

Wszystkie ćwiczenia nawiązują do standardowych programów fitness, jednak znacząco różnią się stopniem zintensyfikowania – są łagodniejsze, przystosowane do możliwości przyszłych mam.

Kobiety chcące uczestniczyć w zajęciach są zobligowane do odbycia konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę i okazania stosownego zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach ruchowych.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godzinie 17:30 w odnowionej sali fitness Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (więcej o remoncie sali fitness). Obiekt znajduje się w Hali Lekkoatletycznej GOSiR, ul. Olimpijska 5.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności