Dodatkowe bilety na mecz Portugalia – Hiszpania!

Hiszp Maced_0708AKTUALIZACJA – W DNIU 19.06 BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE. Oznacza to, że we wtorek spodziewamy się kompletu widzów na stadionie! W kasach pozostały już wyłącznie bilety na potyczkę Macedonia – Portugalia.

Doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zakupić biletu na gdyński hit podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO U21. Na stronie http://u21poland.kupbilet.pl/uefaeurou21portugalspain uruchomiona została dodatkowa pula 864 biletów. To miejsca w sektorze gości, które z uwagi na swoje umiejscowienie oraz leksyny posiadają ograniczoną widoczność.

– Zainteresowanie, jakim cieszą się gdyńskie mecze podczas UEFA EURO U21, jest ogromne – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. Czeka nas prawdziwy hit, dlatego zapraszamy wszystkich do uczestnictwa – dodaje.

Ceny w tym sektorze wynoszą 15 złotych. Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw. Wejściówki dostępne będą na portalu oraz w kasie na Stadionie Miejskim od poniedziałku w godzinach 12.00 do 19.00 do wyczerpania puli.

Aktualności