Ekstremalny trening w… centrum handlowym

Rozpoczęło się końcowe odliczanie do gdyńskiej edycji Runmageddonu – najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Zapisy do imprezy wciąż trwają. Zanim jednak śmiałkowie wyruszą z plaży w Orłowie, organizatorzy zapraszają na niezwykły, trening, którego trasa przebiega przez Centrum Handlowe Klif. 

„Rozgrzewka” przed imprezą główną odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 12. W wydarzeniu może wziąć udział ponad 100 osób. Koszt udziału wynosi 20 zł, a zapisy prowadzone są tutaj.

Wszyscy uczestnicy treningu, otrzymają 30 zł zniżki na zakup pakietu startowego na Runmageddon Gdynia, natomiast kobieta i mężczyzna, którzy najszybciej poradzą sobie z przygotowaną trasą otrzymają specjalne vouchery o wartości 100 zł.  

– Zadziwimy uczestników jeszcze nie raz! – mówi dyrektor biegu Wojciech Dezydery Dardas. – Kto miał okazję do treningu w czynnej galerii handlowej? Raczej niewielu. Szykujemy ponad 15 zróżnicowanych przeszkód i świetne przetarcie przed startem w Runmageddonie. Tam też czekać będą niespodzianki – dodaje.

Przypomnijmy, że gdyńska odsłona Runmageddonu odbędzie się 21 i 22 kwietnia. Start zaplanowano na plaży w Orłowie. Organizatorzy przygotowali dwie trasy dla dorosłych: Intro to trzykilometrowy bieg z ponad 15 przeszkodami, natomiast Rekrut – sześciokilometrowy z, co najmniej, 30 przeszkodami. Z kolei dzieci w wieku 4-11 lat mogą zmierzyć się z trasą o długości kilometra z minimum 10 niespodziewanymi utrudnieniami. 

Internetowe zapisy prowadzone będą do czwartku 19 kwietnia. Koszt udziału w Intro wynosi 129 zł, Rekrucie 189 zł, a w Kids 39 zł.

Aktualności