Gdynia rozgrzana do hiszpańskiej czerwoności. Początek EURO na piątkę!

Wspaniałe emocje na boisku i pięć cudownych bramek – tak w największym możliwym skrócie podsumować można pierwszy dzień Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 w Gdyni! Zespół Hiszpanii potwierdził, że jest jednym z pretendentów do wygrania całego turnieju, zaś Macedonia, mimo wyniku, pokazała, że nie będzie dla nikogo łatwym rywalem. Emocji nie brakowało także poza Stadionem Miejskim. Sportowe rozgrywki, kącik malucha i strefa aktywności na plaży, EUROtrolejbus i gotowanie na Świętojańskiej – miasto z morza i marzeń żyje EURO w 100 procentach!

Zobaczcie sami:

SKRÓT MECZU

Zdjęcia z meczu:

[Not a valid template]

PEŁNA GALERIA

Emocje na piasku

Podczas „plażowej” odsłony dni meczowych naprzeciwko siebie stają piłkarze w tych samych barwach, w których kilka godzin później na murawę Stadionu Miejskiego wybiegną młodzieżowe reprezentacje. We wtorek 20 czerwca „Hiszpania” sprawdzi formę „Portugalii” (godz. 16:30), natomiast w piątek 23 czerwca zagrają „Portugalia” i „Macedonia” (godz. 15:30). Drużyny, które chcą wcielić się w jedną z reprezentacji, mogą zgłaszać się do poprzez formularz w odpowiednim linku. Dołącz i Ty:

PORTUGALIA – HISZPANIA – 20 CZERWCA 16.30

MACEDONIA – PORTUGALIA – 23 CZERWCA 15.30

Zdjęcia z plaży Gdynia Śródmieście:

[Not a valid template]

PEŁNA GALERIA

Bilety w sprzedaży
Wejściówki na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 nabyć można za pośrednictwem strony internetowej u21poland.kupbilet.pl. Ceny zaczynają się już od 15 złotych. Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw.

Trening  otwarty Portugalii w Gdyni już dziś

Dziś o 17.30 na boisko boczne GCS  wybiegną Portugalczycy! Wstęp na trening jest bezpłatny, a darmowe wejściówki dostępne będą na godzinę przed rozpoczęciem każdej sesji. Wejściówki dystrybuowane będą w siedzibie Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, nie ma możliwości składania zamówień.

Portugalia: 18 czerwca, 17:30 – Gdynia, Boisko Boczne GCS  przy ul. Olimpijskiej 5.

Aktualności