Gdyński Maraton na Orientację Spiros XIX

Pomorski Okręgowy Związek Biathlonu zaprasza na 19. Gdyński Maraton na Orientację ,,Spiros” który odbędzie się 9 i 10 marca na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Impreza skierowana jest zarówno do piechurów, jak i rowerzystów. Po 7 marca cena wpisowego wzrośnie.

Na uczestników imprezy będą czekały trasy: dzienne i nocne piesze, a także rowerowe. Każdą z nich można pokonać indywidualnie, ale również w grupach. Ich liczebność określona jest w regulaminie imprezy.  

Na trasy nocne (10 km, 20 km lub 30 km) będzie można wyruszyć w piątek od godz. 20:00. Śmiałkowie będą musieli zmierzyć się z pagórkowatym terenem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sobotę rano swoich sił na dystansach 21 km i 42 km spróbują rowerzyści. Dla początkujących natomiast przygotowano dzienną trasę pieszą liczącą 15 km i 6-kilometrową trasę turystyczną. 

Na mecie, na uczestników czekać będzie ciepły żurek oraz losowanie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Po więcej informacji odsyłamy na stronę  www.biathlon.pomorskie.pl. Tam również prowadzone są zapisy. Do 7 marca obowiązują niższe ceny wpisowego. 

Baza imprezy dla uczestników zlokalizowana będzie w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul.Chabrowej 43. „Spiros” odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

Aktualności