Gdyńskie Poruszenie w okresie świąteczno-noworocznym

Gdyński Klub Hokejowy

Grudzień to wyjątkowy okres. To czas zbliżających się świąt, skupienia na rodzinie, domu oraz na… prezentach! Spalone kalorie w poszukiwaniu najlepszych podarunków ciężko zliczyć, a energia potrzebna jest jeszcze choćby na ubranie choinki czy przygotowanie potraw. Dlatego też świąteczno-noworocznej zmianie ulega kalendarz zajęć odbywających się w ramach Gdyńskiego Poruszenia.

Strefa aktywności wcześniej niż zwykle
W grudniu przeciwko spadającym z nieba płatkom raczej nie mamy nic przeciwko. Śniegu co prawda zagwarantować nie możemy, ale za to nieco zimowego szaleństwa na lodzie już jak najbardziej. Dlatego też w ramach Strefy Aktywności Gdyńskiego Poruszenia spotykamy się hokeiści z Gdyńskiego Klubu Hokejowego. Ostatni tegoroczny trening odbędzie się wcześniej niż zwykle, tj. 17 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 na lodowisku przy Młodzieżowym Domu Kultury (Gdynia, ul. Bema 33). Serdecznie zachęcamy do pojawiania się od godziny 17:30. Punktem zbiórki jest wejście główne MDK. Hokejowa rozgrzewka, możliwość darmowego wypożyczenia łyżew i sprzętu i krótki kurs nauki jazdy na łyżwach gwarantowane.

badania - analiza składu ciała SENIORZYGrudniowe rezerwy energii
Aby zachować siły na czynności związane z przygotowaniem do Świąt zmianie ulega harmonogram bezpłatnych zajęć. W dniach 24-28 grudnia  treningi Gdyńskiego Poruszenia nie odbędą się. Aby zachować energię na Sylwestrową Moc Przebojów z Polsatem na Skwerze Kościuszki zajęcia nie odbędą się również ostatniego dnia roku – 31 grudnia. Noworoczne wolne 6 stycznia obejmie uczestników wtorkowych zajęć jogi. Pozostałe styczniowe zajęcia odbywać się zgodnie z harmonogramem z roku 2014.

Zbadaj zdrowie na nowy rok
Nowy rok warto rozpocząć w dobrej formie. Dlatego dla uczestników Gdyńskiego Poruszenia przygotowaliśmy testy. Mierzone będą m.in. wielkość tkanki tłuszczowej i mięśniowej czy wiek metaboliczny organizmu. Testy przeprowadzane będą 40 minut przed  poniedziałkowymi zajęciami fitnessu dla Seniora i pilatesu, wtorkową zumbą i czwartkowym Tai-Chi. Z uwagi na niskie temperatury testy nie będą możliwe dla uczestników zajęć odbywających się na otwartym powietrzu. Testy odbywać się będą pod fachowym okiem specjalistów Herbalife.

Pełna lista aktywności odbywających się w ramach projektu Gdyńskiego Poruszenia:

– Fitness dla Seniora – PON – 11:30 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

– Biegam Bo Lubię – PON – 19:00 – Contrast Cafe

– Pilates – PON – 19:00 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

– Joga – WT – 18:00 – Hala Lekkoatletyczna GOSiR

– Zumba – ŚR – 17:45 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

– Nordic Walking – ŚR – 19:00 – Contrast Cafe

– Tai Chi – CZW – 20:15 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

– Zajęcia Dla Kobiet w Ciąży – PT – 17:30 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

– Parkrun Gdynia- SOB – 9:00 – Bulwar Nadmorski w Gdyni

– Treningi Kolarstwa Szosowego – (SOB. w okresie 22.11.2014 – 21.03.2015 r.) – 9:00 – parking przy głównym rondzie w Chwaszczynie

– Zumba dla Dzieci – SOB – 17:30 – sala fitness na Hali Lekkoatletycznej GOSiR

Aktualności