Gorący weekend na gdyńskich arenach

ArkaBędzie się działo! W ten weekend niemal na wszystkich gdyńskich arenach rozgrywane będą interesujące spotkania sportowe.

Asseco Gdynia – Kotwica Kołobrzeg
Gdynia Arena, piątek, godz. 18:00
Już w piątek rywalem Asseco będzie Kotwica Kołobrzeg. Zdecydowanym faworytem spotkania są Gospodarze, chociaż to Kotwica jest autorem jednej z dwóch porażek Asseco na własnym parkiecie. Czy gdyńskim koszykarzom uda się odwrócić złą kartę? Dowiemy się w piątek o 18:00.

Bałtyk Gdynia – Cartusia Kartuzy
Narodowy Stadion Rugby, piątek, godz. 18:00
Bałtyk nie ma wyboru. Jeśli chce utrzymać się w III lidze – musi wygrać. Biało-niebiescy w tym roku prezentują całkiem niezły futbol, jak dotąd nie stracili jeszcze gola – pozostaje mieć nadzieję, że nie zawiodą także podczas meczu z Cartusią. Jedno jest pewne – murawa NSR w piątkowy wieczór rozgrzeje się do czerwoności…

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Stadion Miejski, sobota, godz. 17:30
Kibice Arki nie mogą narzekać na nudę. Po wspaniałych spotkaniach z Flotą Świnoujście i Miedzią Legnica przychodzi pora na kolejny mecz ligowy. Tym razem Żółto-Niebiescy podejmą u siebie Sandecję Nowy Sącz. Zespół, który mimo poniesionej ostatnio wysokiej porażki z Zagłębiem (0:5) i kilkoma przegranymi z Arką, potrafi pokazać rogi. Czy Arkowcom uda się utrzymać dobrą passę? Okażę się już w sobotę.

Arka II Gdynia – Pomorze Potęgowo
Narodowy Stadion Rugby, niedziela, godz. 11:00
Arka II Gdynia wreszcie zaprezentuje się przed własną publicznością – ostatnie dwa mecze grała bowiem na wyjazdach. Rywal może sprawić dużo problemów – Pomorze Potęgowo radzi sobie w tym sezonie świetnie i z dorobkiem 30 punktów zajmuje wysokie szóste miejsce w tabeli III ligi. Jednak jak zawsze – gdyński zespół na pewno nie da za wygraną!

Aktualności