#3miastoTweetup już jutro!

3miasto TweetupW najbliższą sobotę w Gdyńskim Centrum Sportu gościć będziemy trójmiejski Tweetup!

Spotkanie rozpocznie się 17 października o godz. 11.00 pod Stadionem Miejskim w Gdyni. O tej godzinie na ul. Olimpijskiej nastąpi start głównego MTB Gdynia Maratonu. Będzie to doskonała okazja zobaczyć kolarzy startujących do tego ekstremalnego wyścigu.

Poznaj sekrety Gdyńskiego Centrum Sportu

Piętnaście minut później zapraszamy foyer Stadionu Miejskiego. Spotykamy się przy wejściu nr 3 „Media”. Po obiekcie, który gościł choćby przygotowujących się do Euro 2012 piłkarzy Irlandii, oprowadzi kierownik Stadionu Dariusz Schwarz. Zgromadzeni będą mogli zapoznać się z piłkarskim obiektem od kuchni,  poznać jego sekrety i zasiąść… w szatni gospodarzy!

Następnie przespacerujemy się obiektami GCS poznając historię najważniejszych zawodów, które się tu odbyły. W dalszej kolejności poznamy także Narodowy Stadion Rugby, na którym swoje mecze rozgrywają Mistrzowie Polski RC Arka Gdynia, Mistrzowie PLFA Seahawks Gdynia oraz piłkarze Bałtyku. Spotkanie zakończymy w Gdynia Arenie – domu Asseco, Vistalu i Basketu.

Czym jest tweetup? 

Tweetup to spotkanie użytkowników Twittera. Jest ono nieformalne, organizowane po to, by poznać osobiście ludzi, którzy do tej pory znali się tylko z internetu, ludzi o różnych zainteresowaniach, wieku, poglądach, związanych z różnymi branżami. Często jedyne, co łączy uczestników, to narzędzie, którego używają do komunikowania się z innymi i zamiłowanie do internetu. Na tweetupach bywają zarówno twitterowi celebryci, posiadający tysiące obserwujących, jak i świeżo upieczeni użytkownicy, dla których Twitter jest czymś zupełnie nowym.

Do zobaczenia! #3miastoTweetup #gdyniasport #wGdyni

social media media społecznościowe gdyniasport.pl

Aktualności