Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury dobiega końca

W niedzielę (30.03) w Gdyni odbędą się ostatnie zawody w ramach leśnego cyklu Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury. Zarówno w klasyfikacji kobiet, jak i mężczyzn szykuje się ciekawa rywalizacja.
Elżbieta Tuwalska, Małgorzata Tuwalska i Martyna Warda – te panie powalczą o zwycięstwo w cyklu. Wśród mężczyzn prowadzi Łukasz Gurfinkiel, ale szanse na pokrzyżowanie mu szyków mają nadal Oskar Przysiężny i Daniel Formela.

Dopisanie się do listy zawodników będzie możliwe jeszcze w dniu biegu w biurze zawodów w godz. 8:30-10:30. Biuro będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu (na tyłach Gdynia Areny). Start biegu głównego odbędzie się o godz. 11:00. Wcześniej – od godz. 9:30 – będą trwać biegi dzieci i młodzieży w ramach cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”.

Cykl Grand Prix zBiegiemNatury składa się z 6 biegów na dystansie 5 km. Aby zostać sklasyfikowanym i wziąć udział w rozdaniu nagród (w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych) oraz dostać pamiątkowy medal, trzeba wystartować w co najmniej 4 biegach. Ostatni – 6. bieg nie jest jednak zamknięciem cyklu, bowiem oficjalne podsumowanie edycji odbędzie się podczas oddzielnej ceremonii zakończenia, o której organizatorzy poinformują podczas niedzielnego biegu.

Niedzielne zawody w Gdyni (oraz w Szczecinie, które będą odbywać się równolegle) będą zakończeniem sportowej część ogólnopolskiego cyklu Grand Prix zBiegiemNatury w edycji 2013/2014.

Miasta uczestniczące w Grand Prix zBiegiemNatury 2013/14 to poza Trójmiastem: Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Szczegóły dotyczące akcji oraz zapisy na zawody znajdują się na stronie: www.zBiegiemNatury.pl

[Not a valid template]

Aktualności