IV Bieg Sylwestrowy w Gdyni

Już w sobotę, 29 grudnia, na Bulwarze Nadmorskim wystartuje IV edycja Biegu Sylwestrowego. O godzinie 19 na pięciokilometrową trasę wybiegnie ponad 300 osób.  Limit uczestników został wyczerpany. 10 zł z wpisowego każdego biegacza zostanie przekazane jednej z gdyńskich rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

Start zlokalizowany będzie, tradycyjnie, na Bulwarze Nadmorskim, ok. 300 metrów od budynku restauracji „Del Mar” w stronę Gdyni Redłowo. Meta znajdować się będzie tuż obok parkingu przy Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera”. Płaska trasa o nawierzchni betonowej będzie tożsama z trasą Parkrun Gdynia.

Odbiór pakietów startowych możliwy będzie w piątek (tj. 28 grudnia) od godziny 16 do 21 w holu Stadionu Miejskiego przy ul. Olimpijskiej 5/9. Z kolei osoby spoza Trójmiasta, które zdecydowały się wziąć udział w Biegu Sylwestrowym, będą mogły odebrać pakiet w dniu imprezy, od godziny 18. Więcej informacji o biegu!

Każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a na najszybszych czekają nagrody przygotowane przez Sklep Biegacza. Mowa tu o bonach na 150, 100 i 50 zł dla medalistów. Specjalnie wyróżnienia przygotowano również dla najmłodszego i najstarszego uczestnika imprezy. Nagrodzona zostanie również najlepsza kreacja sylwestrowa!

Organizatorem Zawodów jest Stowarzyszenie Klub Sportowy “Biegamyrazem.pl” oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z.o.o. Partnerem biegu jest Gdyńskie Centrum Sportu. 

Aktualności