Jasiński i Zielski z Pucharem Polski w judo!

Na odbywającym się w Suchym Lesie koło Poznania w dniach 22-23 lutego Pucharze Polski Kadetów i Młodzików w Judo bardzo dobrze spisali się judocy Gdyńskiego Galeonu.

Puchar Polski Suchy Las 2014 - Szymon Jasiński JUDOW dwudniowych zmaganiach na matach klasą dla siebie byli Szymon Jasiński i Tomasz Zielski, którzy w cuglach wygrali swoje kategorie wagowe. Nie były to jednak jedyne sukcesy reprezentantów Gdyni. Brązowe medale zdobyli Przemysław Szuta i Aleksander Jasiński zaś na 5 miejscach uplasowały się Weronika Matlakowska i Karolina Potrykus.

Młodsi zawodnicy rywalizowali w XI Wielkopolskim Międzynarodowym Turniej Judo.
Galeon reprezentowali Dominik Świrko i Jakub Sordyl, którzy dotarli do finału w swojej kategorii rozstrzygając finał między sobą. W bratobójczej walce finałowej lepszy okazał się Świrko, tym samym wywalczając złoty medal, zaś Sordyl musiał się zadowolić srebrem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.