Już w niedzielę Move up together! – rozrywka dla każdego

plakat_Move_up_event_rodzinny_A2Podczas niedzielnej imprezy Move up together! w Gdynia Arenie na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji. Gdyńskie Centrum Sportu chcąc zachęcić mieszkańców, tych małych i nieco starszych, do aktywnego spędzania czasu wolnego zaprosiło do współpracy gdyńskie kluby sportowe oraz instytucje działające w sferze sportu i rekreacji.

W godzinach 12:00 – 14:00 spotkać będzie można zawodników oraz zawodniczki gdyńskich klubów sportowych takich jak Seahawks Gdynia, Asseco Gdynia, Arka Gdynia, Basket 90 Gdynia oraz Vistal Gdynia, którzy przeprowadzą trening specyficzny dla poszczególnej dyscypliny a także odpowiedzą na pytania oraz rozdadzą pamiątkowe autografy. Jest to wyjątkowa okazja, by poznać bliżej reprezentantów gdyńskiej koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej czy futbolu amerykańskiego.

W strefie kulinarnej gospodarzem będzie Instytut Żywienia i Rozwoju Eligo, który jest liderem w tworzeniu i realizacji działań z zakresu edukacji żywieniowej i psychoedukacji. Instytut działa od 2009 roku i może się pochwalić przeprowadzeniem ponad 1200 warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz ponad 400 szkoleń dla dorosłych. Realizując szkolenia dla dzieci wykorzystuje autorskie metody edukacji żywieniowej, które znalazły uznanie i zostały objęte honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Zajęcia sportowe dla dzieci, takie jak zumba, poprowadzi Monika Tran Van – pedagog specjalny, instruktorka Zumba® Fitness, Zumba Kids & Kids Junior®, instruktorka Fitness, posiada B klasę w Tańcach Latynoamerykańskich. Jej wielką pasją oraz stylem życia stała się właśnie zumba, którą stara się zarazić wszystkich napotkanych na swej drodze ludzi.

Na zajęciach „Mama, Tata i Ja” przydatne będą maty. Wszystkich chętnych prosimy o zaopatrzenie się w maty we własnym zakresie.

Pobyt uczestników podczas imprezy uatrakcyjni także spotkanie z Centrum U7, które przygotowało zabawy z kręglami a także firmą Rodzice bez obaw, która na co dzień świadczy usługi dla kobiet w ciąży oraz rodzin z małymi dziećmi, w tym wsparcie certyfikowanej Douli, indywidualne i grupowe kursy szkoły rodzenia, warsztaty chustonoszenia i masażu Shantala.

Uczestnicy Move up together! będą mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej sportowej aranżacji. W godzinach 12:00 – 14:00 na chętnych czekać będzie fotobudka.

W Gdynia Arenie powstanie także kameralna strefa gastronomiczna, w której unosić się będzie przyjemny aromat kawy a także kusić będą słodkie desery i zdrowe soki owocowe.

Zobacz galerię z letniej imprezy Move up to be healthy and happy. Nie przegap szansy i przyjdź już w najbliższą niedzielę, by wspólnie poruszyć swoje życie i odnaleźć sposób na zdrowie każdego dnia!

Move Up To Be Healthy and Happy -  logo projektu EU flag-Erasmus+_vect_POS

 

[Not a valid template]

Aktualności