Konkurs na Ambasadora Hiszpanii, Portugalii i Macedonii podczas kampani UEFA EURO U21 2017

uefa euro u21 gdynia miasto gospodarz logoUwielbiasz tapas i flamenco? Podziwiasz Cristiano Ronaldo, w przerwach słuchając fado? A może macedońską chałwę popijasz rakiją? Jeśli kochasz piłkę nożną, a Hiszpania, Portugalia lub Macedonia to kraj, do którego czujesz sympatię, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Weź udział w konkursie i zostań częścią wielkiego, sportowego wydarzenia, które już w czerwcu odbędzie się w Polsce.

Poszukujemy Ambasadorów Hiszpanii, Portugalii i Macedonii, którzy zaangażują się w kampanię promującą Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 w Gdyni. Nie musisz posiadać obywatelstwa danego kraju, pieczątek w paszporcie potwierdzających pobyt w nim, ani nawet mówić w tamtejszym języku. Lizbonę, Madryt czy Skopje możesz znać wyłącznie ze zdjęć lub opowiadań. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, musisz natomiast:

-być osobą pełnoletnią (oraz pełną pasji i energii);

-wyrazić zgodę na wykorzystanie wizerunku;

-wysłać zgłoszenie na: u21poland@gdyniasport.pl.

W zgłoszeniu przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Ambasadorem jednego z trzech krajów, których reprezentanci już w czerwcu zagrają w Gdyni. W krótkiej wiadomości (maksymalnie 1000 znaków ze spacjami) napisz, którym krajem jesteś zainteresowany i dlaczego, a także opisz, czym zajmujesz się na co dzień. Zawrzyj również:

– imię i nazwisko;

– wiek;

– adres zamieszkania;

– numer telefonu;

– zdjęcie;

– a także oświadczenie (poza limitem znaków):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych podanych przez Uczestnika w formularzu rejestracyjnym w celu realizacji Konkursu, w tym w celu kontaktu z Uczestnikiem we wszystkich sprawach związanych z Konkursem za pośrednictwem adresu e-mail podanego przez Uczestnika w formularzu rejestracyjnym, w tym na publikację przez Organizatora na stronach internetowych www.gdyniasport.pl swojego imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania”.

Zgłoszenia przyjmujemy od 28 kwietnia do 12 maja 2017 roku do godziny 12:00.

Regulamin Konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy w załączniku.

Spośród nadesłanych wiadomości wybierzemy trzy (po jednej do każdego kraju), których autorzy będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę. UEFA EURO U21 Polska 2017 to największa w tym roku piłkarska impreza w Europie – Ambasadorzy, których wytypujemy, znajdą się w samym jej środku, również podczas meczów. Zgłoś się już dziś i weź udział w fantastycznym wydarzeniu!

Pobierz zip

Aktualności