“Move up together” za nami!

Move up together09W zdrowym ciele, zdrowy duch! O prawdziwości tej tezy przekonać się mogli uczestnicy niedzielnego wydarzenia „Move up together!”, które zorganizowane zostało przez Gdyńskie Centrum Sportu na hali Gdynia Arena. Impreza, której celem była promocja zdrowego stylu życia, przyciągnęła setki Gdynian chcących aktywnie spędzić wolny dzień.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji cieszących się ogromnym zainteresowaniem. W strefie sportowej przygotowane zostały zabawy, takie jak: tory przeszkód, wyścigi w workach, zajęcia taneczne oraz treningi z zawodnikami i zawodniczkami najlepszych gdyńskich klubów, a warunek wzięcia w nich udziału był jeden – należało zrobić to wspólnie z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami. Jak się okazało nikogo nie trzeba było namawiać do wystartowania w konkurencjach sportowych, gdyż sprawiały one równie dużą radość dzieciom jak i dorosłym! W strefie kulinarnej rodzice z wielką uwagą wysłuchali wykładu dotyczącego zachęcania dzieci do próbowania nowych smaków, a najmłodsi uczyli się jak przygotować zdrowe kanapki oraz jak łatwo jest przyrządzić pyszny, pełen witamin naturalny sok. Nie zabrakło także chętnych do stworzenia ziemniaczanych bohaterów, olbrzymiej ekologicznej marchewki czy ogródka owocowo-warzywnego w strefie kreatywnej.

Jesteśmy bardzo dumni z mieszkańców naszego pięknego miasta, którzy tak licznie przybyli na wydarzenie, gdyż pokazali tym samym, iż chcą być aktywni i zdrowi!

Wydarzenie zorganizowano w ramach międzynarodowego projektu „Move up to be healthy and happy” współfinansowanego z programu Unii Europejskiej Eramus+.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć na stronie: www.moveupproject.eu/pl/gallery/move-up-together-in-gdynia

Move Up To Be Healthy and Happy -  logo projektuEU flag-Erasmus+_vect_POS

[Not a valid template]

Aktualności