Odbiór pakietów na Bieg Niepodległosci z PKO Bankiem Polskim

Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim zbliża się wielkimi krokami! To najwyższa pora, aby przypomnieć zasady odbioru pakietów, które uczestnikom wcześniejszych zawodów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni są bez wątpienia doskonale znane.

PAKIETY ODBIERAMY DWA DNI LUB DZIEŃ PRZED ZAWODAMI

Do Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim numer startowy można odebrać :

9 listopada (czwartek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9 ) w godzinach 15:00-20:00,

10 listopada (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9) w godzinach 15:00-20:00.

W dniu 11 listopada nie będą wydawane pakiety startowe.

KARTA STARTOWA I NIC WIĘCEJ 

Aby odebrać pakiet startowy wystarczy w biurze pokazać kartę startową. Po poprawnym procesie rejestracji znajduje się ona w profilu zawodnika. Kartę można mieć ze sobą zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej (telefon, tablet). Karta startowa dostępna będzie do pobrania z profilu zawodnika w terminie siedmiu dni po zakończeniu procesu rejestracji.

Aby odebrać pakiet startowy osobiście wystarczy także pokazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

ODBIÓR PAKIETÓW PRZEZ INNE OSOBY

Nie są potrzebna żadne upoważnienia. Wystarczy przekazać/przesłać kartę startową i to ona upoważnia do odbioru pakietu przez osoby trzecie.

_____________________________

Wszystkie informacje dotyczące zawodów można znaleźć na dedykowanej stronie www.gpx.gdyniasport.pl w zakładce danego biegu (w Przypadku Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim KLIKNIJ TUTAJ). O ile na nurtujące pytanie nie znalazłeś odpowiedz w zakładce FAQ, możesz też skorzystać z naszej infolinii.

Aktualności