Ogłaszamy konkurs na gdyńską maskotkę UEFA EURO U21!

konkurs na maskotkęNajwiększe wschodzące gwiazdy europejskiego futbolu już w czerwcu zagoszczą w Polsce! Nasz kraj jest gospodarzem Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2017, a Gdynia to jedno z sześciu miast, w którym młodzieżowe reprezentacje będą rywalizować. W Trójmieście będziemy mogli podziwiać Portugalczyków, Hiszpanów i Macedończyków, wśród których nie brakuje zawodników największych europejskich klubów, m.in. Realu Madryt, FC Barcelony, AC Milanu, FC Porto, czy Arsenalu Londyn. Fantastyczne piłkarskie emocje na najwyższym poziomie dostępne na wyciągnięcie ręki!

Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia dopięta jest już na ostatni guzik, brakuje jeszcze gdyńskiej maskotki, która zagrzewać będzie do walki drużyny !

Nie zwlekaj i zostań autorem maskotki gdyńskich mistrzostw!

Serdecznie zapraszamy uczniów gdyńskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na gdyńską maskotkę UEFA EURO U21.

– Technika wykonania pracy: dowolna
– Forma: płaska

Podpisane prace (Imię i nazwisko, klasa, szkoła, telefon kontaktowy na odwrocie) należy dostarczyć do dnia 08 maja 2017 roku (liczy się data wpływu) do siedziby Organizatora:

Gdyńskie Centrum Sportu
ul. Olimpijska 5/9
81-538 Gdynia

z dopiskiem UEFA EURO U21

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 12 maja 2017 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu: www.gdyniasport.pl/kategoria/uefa-euro-u-21/euro-aktualnosci

Na laureatów konkursu czekają wspaniałe nagrody, w tym dla zwycięzcy podwójny bilet na mecz!

Regulamin dostępny na stronie konkursu (kliknij tutaj).

Aktualności