„Otwarte Środy na Śmidowicza” przez całe wakacje!

Otwarte środy na ŚmidowiczaOgród przy powstającym Domu Sąsiedzkim na Oksywiu przy ul. Śmidowicza 49 (teren byłej szkoły) to doskonałe miejsce do wspólnego spędzania wolnego czasu i spotkań sąsiedzkich. Przestrzeń z powodzeniem można wykorzystywać do gier i zabaw, drobnych prac ogrodowych, odpoczynku na leżaku albo kocu, a nawet przy dostępnym grillu. Laboratorium Innowacji Społecznych zaprasza do odwiedzin i wspólnej zabawy. W okresie wakacji, w każdą środę w godzinach 13.00 -17.00, każdy może przyjść na „Otwarte Środy na Śmidowicza”!

Rodzice z dziećmi, babcie z wnukami, siostra z bratem i paczka znajomych – każdy znajdzie u nas coś ciekawego. Są piłki, siatka do badmintona, kręgle, klocki, skakanki i gumy. Zabierzcie planszówki, termosy i piknikowe kosze, razem zadbamy o miłą i przyjazną atmosferę w otoczeniu zieleni, z aromatem ziół kwitnących w społecznym ogrodzie, z widokiem na oksywski mural.

„Otwarte Środy na Śmidowicza” (Oksywie) to wakacyjna propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą wyjechać z miasta, szukających nowych znajomości i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Zapraszamy!

fot. Aleksander Trafas

za gdynia.pl

Aktualności