Pacemakerzy – czekamy na Was!

142151041 PKO GRAND PRIX GDYNI LOGO RGBKażdy bieg to okazja do postawienia sobie nowego celu i przebiegnięcia dystansu w założonym tempie. Aby pomóc zawodnikom startującym w PKO Grand Prix Gdyni w poprawnym oszacowaniu własnych możliwości, ogłaszamy rekrutację na oficjalnych pacemakerów.

Szukamy zawodniczek i zawodników, którzy podejmą wyzwanie prowadzenia grupy biegaczy na określony czas. Niezbędne są przewidywalna dyspozycja sportowa oraz dobre czucie tempa.

Pacemaker to odpowiedzialna funkcja. Osoba, która podejmie się tego wyzwania, bierze odpowiedzialność za wynik wielu zawodników. Na jego barkach, a właściwie: w jego nogach, spoczywa odpowiedzialność za realizację celów i marzeń biegaczy.

Podczas PKO Grand Prix Gdyni poszukujemy tzw. „zająców”  na czasy poszczególnych stref, tj.: <35’, 35’-40’, 41’-45’, 46’-50’, 51’-55’, >55’.

strefy czasowe

Każdy z pacemakerów ma zapewniony:

• bezpłatny udział w biegu, • dedykowaną koszulkę, • sportowe gadżety, • podziw i wdzięczność wszystkich biegaczy.

Kandydatów prosimy o przesłanie wniosków na adres gpx@gdyniasport.pl. W temacie należy wpisać „PACEMAKER + nazwa biegu”, a w treści zawrzeć następujące informacje:

1. Imię i nazwisko, 2. Listę ukończonych zawodów w dwóch ostatnich latach z datą i uzyskanym czasem, 3. Propozycję grupy do poprowadzenia, 4. Wskazanie startu(ów), w których możesz pełnić funkcję pacemakera.

Prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur drogą mailową do 30 stycznia do godz. 23.59.

Aktualności