Piąta edycja marszu „Piaskiem w raka – Od mola do mola”

W najbliższą niedzielę odbędzie się piąta już edycja charytatywnego marszu Fundacji Trzeba Marzyć „Piaskiem w raka – Od mola do mola”, której nadrzędnym celem jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji. Przy okazji Fundacja promuje zdrowy i aktywny tryb życia oraz spędzanie czasu w gronie rodziny i znajomych na świeżym powietrzu.

Impreza odbędzie się w niedzielę 16 września i rozpocznie ją start w okolicach gdyńskiego mola w Orłowie, a meta przewidziana jest w okolicach molo w Gdańsku Brzeźnie. Całość marszu prowadzić będzie plażą wzdłuż brzegu. Organizatorzy nie przewidują pomiaru czasu, więc uczestnictwo możliwe jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby o dobrej kondycji, uprawiające na co dzień nordic walking, jak również tych, którzy spacerują okazjonalnie. Dotyczy to również rodziców z dziećmi w każdym wieku.

Udział w marszu wymaga rejestracji oraz opłacenia cegiełki w wysokości 10 złotych (w przedsprzedaży) lub 15 złotych (w dniu imprezy). Uczestnicy otrzymają numer startowy, a na mecie pamiątkową opaskę.

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz.  

Całość kwot zebranych z rejestracji przeznaczona zostanie na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć

Galeria projektu

 

Aktualności