Podładuj telefon na plaży! Ławka solarna już w Gdyni

AM-STUDiOOd 30 lipca do 16 sierpnia, dzięki urządzeniu RLC Picnic Table (tzw. ławka solarna), turyści i mieszkańcy Gdyni mogą bezpłatnie ładować urządzenia mobilne, turystyczne oraz pojazdy elektryczne na plaży Gdynia Śródmieście.

RLC Picnic Table to mała architektura z autonomicznym systemem ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych i turystycznych podczas odpoczynku. RLC to akronim słów: Rest (odpocznij), Load (załaduj dane), Charge (naładuj energie).

Ławka solarna oferuje użytkownikom: dostęp do internetu za pomocą routera WiFi – hotspot, możliwość ładowania przez gniazda USB smartfonów, tabletów i odtwarzaczy mp3, zasilanie 12V poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej: lodówek turystycznych, kompresorów, pompek do materacy oraz możliwość ładowania baterii w pojazdach elektrycznych.

RLC Picnic Table wprowadza do przestrzeni publicznej innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dzięki umowie podpisanej przez Gdyńskie Centrum Sportu z firmą ELEKTRO ALEX urządzenie będzie dostępne na gdyńskiej plaży od 30 lipca do 16 sierpnia 2017 roku. Korzystanie z ławki solarnej jest bezpłatne.

[Not a valid template]

Aktualności