Poruszaj się w łyżwach! Gdyńskie Poruszenie z hokeistami

gkh_zdjęcie_2

Już 17 grudnia spotykamy się na ostatnim w tym roku treningu w ramach Stref Aktywności Gdyńskiego Poruszenia. Gospodarzami grudniowego spotkania będą… hokeiści z Gdyńskiego Klubu Hokejowego.

Podczas ostatniego spotkania Gdyńskiego Poruszenia hokeiści zaprezentują – oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych – elementy treningu hokejowego, takie jak strzały na bramkę, jazda slalomem. Wszyscy uczestnicy będą mogli darmowo wypożyczyć łyżwy, udostępniony zostanie także sprzęt hokejowy. Dla początkujących prowadzący przygotowali krótki kurs nauki jazdy na łyżwach.

GKH zrzesza entuzjastów i pasjonatów hokeja z całego Trójmiasta. Dwukrotnie zajął II miejsce w Trójmiejskiej Lidze Hokeja, dodatkowo III miejsce w zeszłym roku oraz IV miejsce w Mistrzostwach Polski Amatorów 2014. Wszystkie sukcesy:

II miejsce TALH w sezonie 2007/2008
II miejsce Trójmiejskiej Ligi Hokeja w sezonie 2012/2013
I miejsce Mistrzostwach Polski Amatorów gr. B W Toruniu 2013r.
III miejsce Trójmiejskiej Ligi Hokeja w sezonie 2013/2014
IV miejsce w XIII Mistrzostwach Polski Amatorów w sezonie 2013/2014 (nasz debiut na najwyższym szczeblu rozgrywek ogólnopolskich)

Trening odbędzie się 17 grudnia 2014 roku o godzinie 18:00 na lodowisku przy Młodzieżowym Domu Kultury (Gdynia, ul. Bema 33). Serdecznie zachęcamy do pojawiania się od godziny 17:30. Punkt zbiórki – przed wejściem głównym MDK.

W holu MDK udostępniona zostanie przestrzeń do przebrania się i założenia łyżew. Rozgrzewka na lodowisku potrwa ok. 45 minut, następnie odbędą się standardowe treningi biegania i nordic walking.

Uwaga! Dzieci do lat 7 mogą korzystać z zajęć w Gdyńskim Poruszeniu na lodowisku tylko pod opieką rodziców lub opiekunów i na ich odpowiedzialność oraz bezwzględnie w kasku ochronnym. 

Zaleca się jazdę w rękawiczkach, w czapkach osłaniających potylicę, w kaskach oraz nakolannikach i nałokietnikach, szczególnie dzieciom. 

Galeria (fot. Darko Naduk)
[Not a valid template]

Mapa:

Aktualności