Przedłużamy zapisy! Weź udział w mistrzostwach Polski w Maratonie MTB!

Koniec zapisów? Nic z tych rzeczy! Rejestrację elektroniczną na mistrzostwa Polski CXM 7R CST MTB Gdynia Maraton 2019 przedłużamy do środy 28 sierpnia do północy! Zostało zatem parę chwil, by dołączyć do grona uczestników i nabyć tańszy pakiet startowy. Warto pamiętać, że na każdego uczestnika czeka wyjątkowy medal, koszulka oraz workoplecak. XIV edycja tego wielkiego, rowerowego święta odbędzie się 8 września.

Ostatnie chwile na zapisy!

Wpisowe dla kolarzy wynoszą nie więcej niż 50 zł, a oferta dla zawodników posiadających licencję Polskiego Związku Kolarskiego już od 15 zł. Zapisy internetowe trwają do 28 sierpnia do godziny 23:59. Dla tych, którzy decyzję o starcie podejmą po tym terminie możliwa będzie rejestracja w dniach 6-8 września w Biurze Zawodów w sali konferencyjnej Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni, przy ul. Kazimierza Górskiego. Należy jednak pamiętać, że opłaty startowe na miejscu będą dwukrotnie wyższe – warto zatem zapisać się wcześniej.

Rejestracja internetowa możliwa jest 
>>> TUTAJ <<<

Specjalną ofertę na pakiet startowy organizatorzy przygotowali dla najmłodszych kolarzy oraz dla sportowych weteranów, którzy najpóźniej w dniu imprezy ukończą 70 lat – dla nich wpisowe to tylko 1 zł! Tu jednak również warto się śpieszyć, bo promocja dla weteranów ważna jest tylko przy zapisie internetowym.

Atrakcyjne gadżety

Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne gadżety. Każdy otrzyma koszulkę, workoplecak, ale przede wszystkim pamiątkowy medal. Dzieci otrzymają krążki w kształcie roweru. Z kolei zębatka wpisana będzie w medal przeznaczony dla zawodników powyżej 16. roku życia. Dodatkowo na uczestników czekają wspomniane koszulki i workoplecaki. Wersja „dorosła” to szary t-shirt, zaś dla młodszych uczestników przewidziane są koszulki koloru żółtego. Należy jednak pamiętać, że pierwszeństwo wyboru rozmiarów będzie możliwa przy zapisach elektronicznych. Czy mały czy duży zawodnik – każdy otrzyma również workoplecak! 

Aktualności