Startują nowe zajęcia Oksywskiego Poruszenia

plakat_A2_rada_dzielnicy_oksywie_2017Rada Dzielnicy Oksywie zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe dla mieszkańców Oksywia w ramach projektu z konkursu „Przyjazna Dzielnica”. Do wcześniejszych aktywności dołączają bieganie, rolki oraz nordic walking! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wiosenna aura na dobre rozgościła się za oknami tworząc warunki zachęcające do uprawniania aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego już od najbliższego tygodnia do zajęć „Oksywskiego Poruszenia” dołączają nowe dyscypliny. Do wtorkowej jogi i piątkowego pileatesu, które odbywają się sali gimnastycznej V Liceum Ogólnokształcącego, dochodzą środowe bieganie lub rolki oraz czwartkowe marsze nordic walking. Punktem zbornym będzie doskonale znany wszystkim mieszkańcom róg ulic Zielonej i płk. Dąbka. Bieganie oraz rolki odbywać się będą zamiennie z tygodniową rotacją. Poza pilatesem, który odbywa się w piątki o 19.00, pozostałe zajęcia rozpoczunają się o godz. 18.00. W projekcie „Oksywskie Poruszenie” znalazły również szkolenie z pierwszej pomocy oraz spotkania z dietetykiem.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny. Spotkania sfinansowane są  funduszu Rady Dzielnicy Oksywie w ramach konkursu „Przyjazna dzielnica”.  Szczegółów nt. zajęć udziela Rada Dzielnicy Oksywie pod numerem telefonu 58 625 32 95.

Zapraszamy do wspólnej aktywności!

Aktualności