Tanecznie na Gdyńskim Poruszeniu

gp_sierp (7 of 13)Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy sierpniową edycję Gdyńskiego Poruszenia. Wszystko za sprawą instruktorów gdyńskiego studia Salsa Kings, którzy poprowadzili rozgrzewkę przed bieganiem i nordic walking. Uczestnicy treningu poznali podstawowe kroki i figury zumby – popularnego tańca łączącego gorące latynoamerykańskie ruchy z elementami fitness. 

Po emocjach, jakie czekały na miłośników aktywnego stylu życia w Adventure Park Kolibki, przyszła pora na kolejne atrakcje. Sierpniowy trening Gdyńskiego Poruszenia zorganizowany został w Ośrodku Hipoterapii, w którym na co dzień przeprowadzane są zajęcia terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą.

Taneczna rozgrzewka wbrew pozorom okazała się całkiem dużym wyzwaniem – nawet dla tych najbardziej wysportowanych. Instruktorzy Salsa Kings przygotowali pięć dynamicznych utworów, co przełożyło się na kilkanaście minut naprawdę wymagającego tańca.

A ponieważ termin Gdyńskiego Poruszenia zbiegł się w czasie z Dniami Otwartymi Salsa Kings – każdy uczestnik otrzymał specjalny voucher uprawniający do zniżki na wybrane zajęcia.

Kolejne spotkanie – niemal równo za miesiąc – 24 września. Początek o godzinie 18:00. Gdzie i z kim? O tym już wkrótce na www.gdyniasport.pl
[Not a valid template]

 

Aktualności