Teatralne Poruszenie zaskoczyło uczestników

gp_teatr (4 of 9)Takiego treningu jeszcze nie było! Aktorzy Teatru Gdynia Główna zafundowali uczestnikom listopadowego Gdyńskiego Poruszenia solidną porcję nietuzinkowych ćwiczeń i niezapomnianych wrażeń.  

Właściwy trening poprzedziła zabawa integracyjna – uczestnicy mieli za zadanie spacerować, witać się, podskakiwać i wykonywać różnego rodzaju żartobliwe polecenia prowadzących. Całość zdała egzamin. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrzewki każdy był uśmiechnięty i gotowy na kolejne wyzwania.

A tych nie zabrakło. Pracownicy teatru zapewnili przybyłym solidne rozciąganie, a także zaprezentowali serię ćwiczeń obejmujących mięśnie… twarzy i ust. Nie obyło się bez łamańców językowych. „I cóż, że ze Szwecji” oraz „Konstantynopolitańczykiewiczowie” to tylko niektóre przykłady.

Równie wyjątkowe było samo miejsce spotkania. Teatr Gdynia Główna umiejscowiony jest bowiem w podziemiach dworcowych, których fundamenty pamiętają początki gmachu.  Uczestnicy mieli jedyną w swoim rodzaju okazję obejrzeć niedostępną na co dzień przestrzeń liczącą dziesiątki lat, współcześnie zaaranżowaną na jedyny w swoim rodzaju teatr.

Było to przedostatnie spotkanie w ramach Stref Aktywności tegorocznej edycji Gdyńskiego Poruszenia. Cały cykl zakończy trening na gdyńskim lodowisku, który odbędzie się 17 grudnia 2014 roku. O szczegółach poinformujemy już wkrótce na www.gdyniasport.pl. 

[Not a valid template]

Aktualności