Tegoroczne Święta będą udane!

_7H78258Kto by pomyślał, że nawet niespełna 3-letnie elfy przygotowują Święta? Tak właśnie działo się podczas wydarzenia „Rusz się Elfie!” zorganizowanego w Gdyni w ramach międzynarodowego projektu „Move up to be healthy and happy” współfinansowanego z programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Elfy zdecydowanie nie mogły narzekać na nudę, czekało na nie bowiem sporo pracy! Zadania nie należały do łatwych – rozgrzewka w formie Zumby, wspinaczka, zjazdy i podskoki na dmuchanych zabawkach z krainy lodu, treningi koszykówki, piłki ręcznej, rugby oraz piłki nożnej, przygotowywanie ozdób świątecznych a także wsparcie pań wychowawczyń podczas rozwiązywania arcytrudnego quizu z wiedzy o naszym projekcie!

Wszystkie elfy, zarówno te małe jak i duże udowodniły, że są w świetnej formie, a zasady zdrowego żywienia mają opanowane do perfekcji! Nie sprawiło im kłopotu udzielenie odpowiedzi na pytania: ile minut dziennie należy uprawiać aktywność fizyczną czy jak często należy jeść owoce i warzywa, co zrobiło na nas ogromne wrażenie.

Zapewniamy wszystkich, że ze spokojem możemy oczekiwać Świąt, gdyż nasze gdyńskie elfy mają wszystko pod kontrolą!

Aktualności