Trwają bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów

treningi kolarskie IRONMANW Gdyni trwa cykl bezpłatnych treningów kolarskich, przygotowujących do startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Zajęcia będą odbywały się do 30 lipca pod okiem byłego trenera kadry narodowej, Piotra Nettera.

- Treningi pływackie sailfish swimnights, które organizujemy już kolejny rok, cieszą się wśród zawodników ogromną popularnością. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife i zapraszamy na cykl treningów kolarskich – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów. – Wiemy, że do Gdyni przyjedzie wielu debiutantów. Poprzez wspólne treningi chcemy pomóc im przygotować się do startu i zapoznać z trasą wyścigu – dodaje.

Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie, w niedzielę o godzinie 8:00. Terminy: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca.

Treningi pod względem tempa będą dopasowane do uczestników. Na miejscu zbiórki nastąpi podział na maksymalnie 20-osobowe grupy, podzielone według poziomu zaawansowania.

Miejsce zbiórki: Gdynia, parking przy ul. Kartuskiej, w pobliżu skrzyżowania Morskiej z Kartuską (10,1 km trasy wyścigu)

Godzina wyjazdu: 8:00, zakończenie po ok. 2:10-2:30

Trasa treningu: ok. 65 km, w tym 58 km po trasie kolarskiej Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, zgodnie z kierunkiem jazdy podczas wyścigu

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Obowiązkowa wcześniejsza rejestracja trwa na stronie slotmarket.pl.

Nie tylko treningi kolarskie

W ramach przygotowań do  Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife odbywają się też treningi pływackie  sailfish swimnights.

sailfish swimnights to cykl treningów z pływania w wodach otwartych. Treningi w Zatoce Gdańskiej odbywają się od 21 czerwca do 19 lipca, a zajęcia poprowadzi Sebastian Karaś.

Sebastian Karaś specjalizuje się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma niemal 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut oraz trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km).

Więcej informacji i zapisy na stronie www.slotmarket.pl

Aktualności