Trwają bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów

treningi kolarskie IRONMANW Gdyni trwa cykl bezpłatnych treningów kolarskich, przygotowujących do startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Zajęcia będą odbywały się do 30 lipca pod okiem byłego trenera kadry narodowej, Piotra Nettera.

Treningi pływackie sailfish swimnights, które organizujemy już kolejny rok, cieszą się wśród zawodników ogromną popularnością. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife i zapraszamy na cykl treningów kolarskich – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów. – Wiemy, że do Gdyni przyjedzie wielu debiutantów. Poprzez wspólne treningi chcemy pomóc im przygotować się do startu i zapoznać z trasą wyścigu – dodaje.

Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie, w niedzielę o godzinie 8:00. Terminy: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca.

Treningi pod względem tempa będą dopasowane do uczestników. Na miejscu zbiórki nastąpi podział na maksymalnie 20-osobowe grupy, podzielone według poziomu zaawansowania.

Miejsce zbiórki: Gdynia, parking przy ul. Kartuskiej, w pobliżu skrzyżowania Morskiej z Kartuską (10,1 km trasy wyścigu)

Godzina wyjazdu: 8:00, zakończenie po ok. 2:10-2:30

Trasa treningu: ok. 65 km, w tym 58 km po trasie kolarskiej Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, zgodnie z kierunkiem jazdy podczas wyścigu

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Obowiązkowa wcześniejsza rejestracja trwa na stronie slotmarket.pl.

Nie tylko treningi kolarskie

W ramach przygotowań do  Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife odbywają się też treningi pływackie  sailfish swimnights.

sailfish swimnights to cykl treningów z pływania w wodach otwartych. Treningi w Zatoce Gdańskiej odbywają się od 21 czerwca do 19 lipca, a zajęcia poprowadzi Sebastian Karaś.

Sebastian Karaś specjalizuje się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma niemal 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut oraz trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km).

Więcej informacji i zapisy na stronie www.slotmarket.pl

Aktualności