Waleczny weekend w Gdyni

Nadchodzący weekend w Gdyni zapowiada się wyjątkowo walecznie, za sprawą dwóch imprez sportowych dotyczących różnych sztuk walki – V Otwartego Turnieju Tradycyjnego Wushu oraz Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA, BJJ NO GI i K1-Rules.

plakatWushuW sobotę odbędzie się V Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu, gdzie zobaczyć będzie można konkurencje tradycyjnych form wushu (ręcznych, jak i z bronią) oraz emocjonujące walki w formule pełno i niepełnokontaktowej.

W walkach toczonych według formuł sanda i qingda dozwolona jest pełna gama technik ręcznych i nożnych oraz rzuty, obalenia i wypchnięcia przeciwnika poza pole walki.

Impreza będzie miała miejsce na terenie Zespołu Szkół nr 9 (ul. Chylońska 227) w Gdyni. Ceremonia otwarcia planowana jest na godzinę 10.00, początek rozgrywania konkurencji na 11.00, zaś walki zaczną się około godziny 12.00.

time-of-masters5-707x1024W dniach 29-30.03.2014 r. na terenie Hali Gier GOSiR odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA, BJJ NO GI i K1- Rules. Są to pierwsze w Polsce zawody z udziałem zawodników z zagranicy. Na zawodach będą gościć zawodnicy głównie z Polski, Ukrainy, Rosji, Litwy, Czech, Słowacji, Szkocji i Niemiec. W sumie w turnieju weźmie udział prawie 500 zawodników.

Plan Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA, BJJ NO GI i K1- Rules.

Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.

Aktualności