Vilde Valldal Johannessen i Monika Raszke na Babskim Poruszeniu!

 Vilde Valldal Johannessen 1Babskie Poruszenie już  30 maja! Jeśli jeszcze nie podjęłyście decyzji o uczestnictwie, to przedstawiamy Wam kolejne osobistości, dla których przybyć na pewno warto – w sobotę będą z nami Vilde Valldal Johannessen i Monika Raszke.

Vilde Valldal Johannessen poprowadzi wykład „Dbaj o swoje ciało” (12.30-13.00). Vilduś pochodzi z Oslo, gdzie ukończyła Państwową Operową Szkołę Baletową oraz Akademię Baletową w Narodowej Akademii Sztuk Pięknych w Norwegii. Od 6 lat mieszka w Polsce, pracuje jako tancerka w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz jako trener personalny i fitness. W wolnym czasie prowadzi videobloga na temat sportu, kuchni i mody – czyli drogi do radości życia. Zapoznacie się z nią na: www.fb.com/VildusNorway.

Monika Raszke

Kolejną z osobistości, które spotkacie na Babskim Poruszeniu jest Monika Raszke. Monika to założycielka FIT-MASTER, była reprezentantka Polski w gimnastyce artystycznej, instruktor pilates, fitness, trener gimnastyki artystycznej i trener personalny. Ponadto jest członkinią Akrobatycznego Teatru Tańca Mira – Art. Jeszcze więcej szczegółów o działalności Moniki znajdziecie na stronie internetowej www.fit-master.com.pl

Przypomnijmy, że Babskie Poruszenie to impreza skierowana do kobiet w każdym wieku i bez względu na poziom umiejętności sportowych. Ma na celu zachęcanie płci pięknej do aktywnego stylu życia, a także pokazanie im alternatyw w kontekście uczestniczenia w życiu publicznym. 

Wśród atrakcji przewidziano między innymi zajęcia sportowe, wykłady, porady dietetyczne, a także targi expo. Wydarzenie odbędzie się 30 maja 2015 roku w godzinach 10-16 w Gdynia Arenie, wstęp jest darmowy.

Dołącz do Babskiego Poruszenia na Facebooku!

Kliknij i poznaj szczegółowy harmonogram wydarzenia.

Babskie Poruszenie współtworzymy wraz z:

Babskie Poruszenie - Parrtnerzy

Aktualności