W Gdyni mieszkają najlepsze elfy na całym świecie! [FOTO][VIDEO]

ELF19W czwartkowe przedpołudnie w Gdyni Arenie gościliśmy ponad 300 przedszkolaków, którzy znakomicie wcielili się w rolę elfów i włożyli ogromny wysiłek, by pomóc Mikołajowi przygotować się do nadchodzących Świąt.

Dzieci nie miały łatwego zadania, gdyż czekało na nie naprawdę mnóstwo pracy, ale wykonały ją perfekcyjnie i udowodniły, że mały człowiek może dużo! Elfy swoją misję rozpoczęły od weryfikacji jakości dmuchanych zamków oraz zjeżdżalni, następnie przygotowały ozdoby choinkowe, ćwiczyły celność, koncentrację i taktykę, a na zakończenie przeszły testy sprawności fizycznej. Mikołaj jest ogromnie dumny ze swych małych pomocników, którzy wykazali się wybitnymi umiejętnościami w pakowaniu worka prezentów, przemierzaniu mlecznej drogi Optymistem, przedzieraniu się przez slalomy, tunele i liny, aż po dźwiganie niedźwiedzi polarnych i taneczne poruszanie się w rytmie Zumby. Elfy zaimponowały Świętemu niczym nie zmąconą uwagą podczas wykładów o zdrowym żywieniu w zamian za co każdy z nich mógł osobiście ocenić świeżość przygotowanych soków owocowo-warzywnych.

Sportowe Mikołajki pn. „Rusz się elfie” zorganizowane zostały przez Gdyńskie Centrum Sportu, aby zachęcić najmłodszych do uprawiania sportu i czerpania z niego radości.

Podczas imprezy można było zapoznać się z projektami realizowanymi przez GCS, takimi jak:

Gdynia na fali – program edukacji żeglarskiej, którego celem jest wzmocnienie więzi z morzem i regionem morskim najmłodszych mieszkańców Gdyni, promocja wiedzy o żeglarstwie i morzu oraz o korzyściach wynikających z nadmorskiego charakteru naszego miasta.

Gdyńskie Poruszenie – cykl cotygodniowych bezpłatnych zajęć dla dzieci, dorosłych oraz seniorów w tym, zumba, fitness, joga, pilates.

Move up to be healthy and happy – międzynarodowy projekt współfinansowany z programu Unii Europejskiej Erasmus+, którego celem jest edukacja prozdrowotna dzieci, nauczycieli oraz rodziców.

Imprezę uświetnili swoją obecnością zawodniczki i zawodnicy gdyńskich klubów sportowych, takich jak Arka Gdynia, Basket 90 Gdynia, Vistal Gdynia, Rugby Club Arka Gdynia oraz Asseco Gdynia, którzy zadbali nie tylko o kondycję elfów ale także o ich taktyczne myślenie, co zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia ich efektywności podczas Świątecznej pracy dla Mikołaja.

[Not a valid template]

Obejrzyjcie relację klubu Arka Gdynia, którego piłkarze elfowali z nami:

Aktualności