Warsztaty psychoedukacyjne już za nami!

Warsztaty dla nauczycieli 7Dnia 20 października br. w Gdynia Arenie odbyły się warsztaty dla nauczycieli gdyńskich szkół podstawowych pt. „Edukacja prozdrowotna w edukacji wczesnoszkolnej czyli jak skutecznie motywować, komunikować i zachęcać ucznia do zdrowego stylu życia?”. Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach projektu Move up to be healthy and happy współfinansowanego z Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Słuchacze uczestniczyli w spotkaniu bardzo aktywnie, dzieląc się chętnie swoimi spostrzeżeniami z codziennej pracy z uczniami. Prowadząca warsztaty psycholog – dr Daria Bogucka, podkreślała fakt wagi wpływu nauczyciela na kształtowanie zachowań dziecka i pokazywała uczestnikom jak radzić sobie w różnych, często niełatwych sytuacjach z dziećmi oraz ich rodzicami.

Obecni na sali nauczyciele udowodnili, że mimo ogromnej wiedzy i doświadczenia wynikającego z ich wieloletniej pracy, są oni bardzo zaangażowani w jej wykonywanie i chcą zdobywać nową wiedzę, by wzbogacać swoje kwalifikacje.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

[Not a valid template]

Aktualności