Wyniki turniejów Aktywnego Lata (11-12 lipca)

Kolejny weekend i kolejne zawody w ramach programu Aktywne Lato za nami! Przypominamy, że jesteśmy z Wami na plaży Śródmieście. 

Poznajcie wyniki turniejów rozgrywanych w terminie 11-12 lipca 2017:

Beach soccer młodzieżowy

1.

Awruk

2.

FC 12 TEAM

3.

FC PDG

4.

FC Oksywie

5.

FC Chłodnia

6.

Kosakowo

7.

Juch

8.

Ogórki

Beach soccer młodzieżowy

1.

Banany Banana

2.

Kaczuszki

3.

Sportowe Świry

4.

Marcelki

5.

McDonaldy

6.

Funfle

Siatkówka młodzieżowa dziewcząt

1.

Karolina Konieczna/ Julia Zaremba

2.

Wiktoria Wolnik/ Zuzia Sówka-Sowińka

3.

Klaudia Janowska/ Kinga Orzoł

4.

Magdalena Wróbel/ Klaudia Margol

5.

Milena Kubicz/ Zuzanna Olik

6.

Aniela Wolan/Aleksandra Wachowska

Siatkówka młodzieżowa chłopców

1.

Piotr Hennig/ Michał Ambroziak

2.

Seweryn Lipiński/ Jan Pawłowski

3.

Dawid Bach/ Jakub Bruhn

4.

Maja Murawska/ Maksym Chrust

5.

Sandra Kozłowska/ Damian Wiśniewski

6.

Jakub Figiel/ Kacper Żółtański

7.

Damian Głuszyński / Filip Pieczyński

8.

Kamil Went/Alan Pierzyński

SIATKÓWKA PLAŻOWA OPEN MĘŻCZYZN

1.

JAKUB SULIMA / SŁAWOMIR ZEMLIK

2.

BARTOSZ NOWAK / ŁUKASZ KALINOWSKI

3.

MATEUSZ ZIĘBA / BARTOSZ PIETRUCZUK

4.

PIOTR ILEWICZ / JAKUB JETKE

SIATKÓWKA PLAŻOWA OPEN KOBIET

1.

DOROTA TRUSKOWSKA / MONIKA OSAJCA

2.

PAULINA ZALEWSKA / MAGDA FIJOŁ

3.

JULIA PASZKE / AGATA CEYNOWA

4.

MICHALINA SZUPIEŃKO / MAŁGORZATA PIĄTKOWSKA

SIATKÓWKA PLAŻOWA OPEN MIXT

1.

PAULINA ZALEWSKA / PIOTR ILEWICZ

2.

IZABELA MARCYŃSKA / SEBASTIAN MARCZYŃSKI

3.

NATALIA BRZOSTEK / PIOTR WOJTKIEWICZ

4.

KATARZYNA GNACIŃSKA / TADEUSZ PASZKOWSKI

Przypominamy, że codziennie w  godz. 10.00 do 18.00  uczestniczyć można w licznych turniejach siatkówki, piłki nożnej i rugby w plażowym wydaniu. Dodatkowo przez cały czas  korzystać można z darmowej wypożyczalni sprzętu (piłek, siatek i innych).

Wszystkie szczegóły znajdziecie na gdyniasport.pl/AktywneLato.

Sponsor tytularny turnieju piłki siatkowej „PORT GDYNIA CUP”
PORT GDYNIA_Logo