Zapraszamy na rozgrzewkę przed UEFA EURO U21 Polska 2017

_7H71930Wielkie odliczanie trwa! Już tylko 42 dni pozostały do rozpoczęcia Turnieju Finałowego Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Gdynia jest gotowa na przyjęcie reprezentacji Hiszpanii, Portugalii i Macedonii, a czas oczekiwania umili wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli dobrze rozgrzać się przed czerwcowymi emocjami.

Już 6 maja zapraszamy do udziału w evencie „Nasze EURO”, który w godzinach od 16:00 do 20:00 odbędzie się w CH Riviera. Piłkarska fotobudka, kącik plastyczny, czy konkursy z nagrodami to tylko niektóre z przygotowywanych atrakcji. Na miejscu obecni będą świeżo upieczeni zdobywcy Pucharu Polski, a więc piłkarze Arki Gdynia, którzy postarają się nieco rozruszać uczestników wydarzenia. Punktem kulminacyjnym będzie bicie rekordu w podbijaniu piłki. Tego nie można przegapić!

Tego samego dnia, tyle że od godziny 10:00 do 16:00, już po raz drugi w Gdyni będzie można skorzystać z licznych atrakcji EUROtrucka. Specjalna ciężarówka promująca czerwcowy turniej zaparkuje w pobliżu Gdynia Areny. W tym samym miejscu zlokalizowane będą start i meta tegorocznego Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim, którego pierwszy dzień przypada właśnie na 6 maja.

***

Przypomnijmy: Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 startują już 16 czerwca. W Gdyni rozegrane zostaną trzy mecze grupy B:

Hiszpania – Macedonia (17 czerwca – sobota, godz. 20:45);
Portugalia – Hiszpania (20 czerwca – wtorek, godz. 20:45);
Macedonia – Portugalia (23 czerwca – piątek, godz. 20:45).

Na Stadionie Miejskim będziemy podziwiać gwiazdy największych europejskich klubów, m.in. Realu Madryt, FC Barcelona, AC Milan, FC Porto, czy Arsenalu Londyn. Bilety, już od 15 złotych, dostępne są na u21poland.kupbilet.pl.

Aktualności