Zapraszamy na Gdyński Dzień Zumby

Wiemy, że na to czekacie! Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Gdyńskiego Dnia Zumby. Trzygodzinne święto tańca i aerobiku odbędzie się 8 kwietnia. Podczas imprezy będzie można nie tylko naładować się endorfinami, ale również bezpłatnie zbadać wzrok. 

Gdyński Dzień Zumby już na stałe zagościł w lokalnym kalendarzu wydarzeń sportowych. Podczas trzeciej edycji imprezy o energię uczestników zadbają najlepsi trójmiejscy instruktorzy zumby z Monika Tran Van i Ania Cegłowską na czele.  Udział w imprezie jest darmowy. Start w niedzielę 8 kwietnia o godzinie 12.

AKTUALIZACJA: UWAGA! Planowanie uprzednio badanie wzroku nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Ogromna dawka pozytywnej energii, uśmiechu i radości wynikająca z trzygodzinnego treningu to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów. W czasie trwania imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które ma na celu wstępną ocenę jakości widzenia.

Podczas konsultacji dany pacjent zostanie poinformowany, czy potrzebuje pełnego badania. W razie potrzeby, zostanie zapisany na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Pełne badanie wzroku, które odbywać się będzie w gabinecie salonu optycznego Doktor Marchewka znajdującego się przy ul. Unruga 5 (pasaż Kaufland), również będzie bezpłatne.

Aktualności