Aktywne Lato 2018

baner-mały-970x205

Cykl zajęć sportowych Aktywne Lato 2018 odbywających się na gdyńskiej plaży Śródmieście przez cały sezon letni trwać będzie w dniach 16 czerwca do 2 września. Tradycyjnie zwieńczy go festyn Pożegnanie Wakacji.

Każdego dnia w godz. Od 10.00 do 18.00 wykwalifikowani instruktorzy organizować będą licznie turnieje siatkówki, piłki nożnej i rugby w plażowym wydaniu. Dodatkowo przez cały czas będzie można korzystać z darmowej wypożyczalni sprzętu (piłek, siatek i innych). Oprócz codziennych zawodów planowane są turnieje open w siatkówce, odbywające się co sobotę, turnieje mixtów w siatkówce.

Rozrywka dla dzieci i rodziców

Swoje miejsce znajdą też maluchy. Dla nich przygotowana będzie specjalna strefa z animatorkami, w której dzieci wraz z rodzicami będą mogły wspólnie pobawić się w piasku.  Nie zabraknie zajęć specjalnych, takich jak ciesząca się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych zumba dla dzieci.

We współpracy z gdyńską biblioteką przygotowaliśmy animacje prowadzone przez wolontariuszy, akcję bookcrossingową „przystań dla książeczki” oraz bibliorower – rower z możliwością wypożyczenia książki.

PROGRAM AKTYWNEGO LATA 2018

STREFA SPORTU – rozgrywki plażowej piłki nożnej, rugby, siatkówki codziennie od godz. 10.00-18.00;

KĄCIK MALUCHA – czynny codziennie w godz. 10.00-16.00;

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU (plażowy sprzęt sportowy – piłki, siatki itp.) – codziennie od 10.00-18.00 (wypożyczenia do 17:00);

 FESTYN „POŻEGNANIE WAKACJI” – kulminację atrakcji stanowić będzie festyn Pożegnanie Wakacji, który odbędzie się 25 sierpnia.