Bałtyk

Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Bałtyk” to największa i najbardziej popularna fabryka czekolady na Pomorzu. Wszystkie wyroby czekoladowe „Bałtyku” tworzone są według własnych receptur. W produkcji słodyczy korzystają zarówno z bogactwa tradycji sięgających początku ubiegłego stulecia, jak i z nowatorskich rozwiązań, które opracowywane są obecnie. Dzięki temu produkty „Bałtyku” charakteryzują się wyjątkowym smakiem, trafiającym w gusty sympatyków zarówno starszych jak i młodszych pokoleń.

„Bałtyk” jest bardzo dobrze znany w środowisku sportowym ponieważ produkuje wiele produktów dla osób aktywnie spędzających czas. W ich składzie są między innymi: żurawina, daktyle, orzechy zimne i nerkowce, migdały, maliny, figi, ziarna słonecznika i pestki dyni oraz płatki owsiane. Dzięki temu dostarczają naturalnej, najlepiej przyswajalnej energii potrzebnej podczas wysiłku.

Czekolady proteinowe „Bossman” tworzone na bazie gorzkiej czekolady (bez dodatku cukru) i wzbogacone białkiem pomagają w regeneracji zmęczonych mięśni. Karmelki „Dulio Vita” dostarczają witamin A, C i E wzmacniających odporność organizmu, a karmelki „Dulio Choco Feel” dostarczają magnezu polepszającego koncentrację. Szczególne miejsce w sercach, a dokładniej mówiąc w żołądkach zawodników zajmują „Orzechy Bałtyckie”, które pomagają szybko i ze smakiem uzupełnić spalane kalorie.